کدخبر: ۱۰۰۷۳۰ لینک کوتاه

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند مطرح کرد:

جلسه با ستاد سوخت برای رفع قوانین غیرعادلانه سوخت در زاهدان

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند گفت: امیدواریم در این جلسه بتوانیم قوانین غیرعادلانه ای که برای مردم این منطقه در رابطه با سوخت وضع شده است را رفع کنیم تا شرایط مردم به خصوص کشاورزان در مورد سوخت ماشین آلات کشاورزی بهبود پیدا کند.

سیدباقر حسینی در گفت‌وگو با اقتصادنیوز، بیان کرد که برای رفع قوانین غیرعادلانه در رابطه با سوخت در استان سیستان و بلوچستان، یکشنبه (18 خرداد) جلسه‌ای با رئیس ستاد قاچاق کالا و سوخت برگزار می‌شود.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در استان سیستان و بلوچستان افزود: امیدواریم در این جلسه بتوانیم قوانین غیرعادلانه‌ای که برای مردم این منطقه در رابطه با سوخت وضع شده است را رفع کنیم تا شرایط مردم به خصوص کشاورزان در مورد سوخت ماشین‌آلات کشاورزی بهبود پیدا کند.

لازم به ذکر است پیش‌تر این نماینده مجلس نهم، در گفت‌وگو با اقتصادنیوز بیان کرده بود: استان سیستان و بلوچستان برای طرح‌های مسوولان به آزمایشگاه تبدیل شده است و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و سوخت بدترین قوانین را برای این استان تصویب کرده است که آن هم فقط به بهانه قاچاق سوخت است.

او همچنین گفته بود: با اجرایی شدن قوانین ستاد مبارزه با قاچاق سوخت در منطقه، وضعیت کشاورزان روز به روز بدتر می‌شود، چرا که سوخت کم می‌آورند.