کدخبر: ۱۰۰۷۷۱ لینک کوتاه

شورای نگهبان استخدام ۳۵۰۰ بازرس توسط وزارت صنعت را تایید نکرد

شورای نگهبان بر طرح دوفوریتی اجازه به وزارت صنعت، معدن و تجارت برای انعقاد قرارداد کار معین با بازرسان شاغل در حوزه نظارت بر بازار ابهام گرفت.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از روابط عمومی شورای نگهبان، طرح دوفوریتی اجازه به وزارت صنعت، معدن و تجارت برای انعقاد قرارداد کار معین با بازرسان شاغل در حوزه نظارت بر بازار مصوب جلسه مورخ چهارم خردادماه 1393 مجلس شورای اسلامی در این شورا مورد بحث و بررسی قرار گرفت که نظر این شورا به شرح زیر اعلام می‌گردد:

ماده واحده از این حیث که تاریخ و مدت تمدید را مشخص ننموده و همچنین معلوم نیست که برای ردیف مرقوم محل مصرف دیگری در نظر گرفته شده یا خیر؟ و اینکه چه مبلغ از این ردیف باقی است و آیا مبلغ باقی‌مانده کفایت هزینه پیش‌بینی را می‌نماید یا خیر؟ ابهام دارد، پس از رفع ابهام اظهارنظر خواهد شد.

ماده واحده به شرح زیر بود:
به وزارت صنعت، معدن و تجارت (سازمان‌های استانی و سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان) اجازه داده می‌شود در سقف 3500 نفر بازرس به صورت قرارداد کار معین با تامین از ردیف اعتباری 17-5500000 بودجه سال جاری جهت اجرای طرح‌های نظارتی دولت و کنترل بازار در مجموعه کشور نسبت به تمدید قراردادهای قبلی و جایگزینی آن‌ها بدون هزینه جدید اقدام نماید.