کدخبر: ۱۰۰۸۷۱ لینک کوتاه

عضو کمیسیون انرژی مجلس مطرح کرد:

پیگیر آلودگی بنزین های پتروشیمی هستیم

عضو کمیسیون انرژی مجلس افزود: همان طور که دادستان دیوان محاسبات پیش تر گفته بود، گزارشی که اثبات کند تخلفی در زمینه توزیع بنزین آلوده در کشور صورت گرفته است، ارائه نشده و ما در حال پیگیری های بیشتر در این زمینه هستیم.

سیده‌اشم بنی‌هاشمی در گفت‌وگو با اقتصاد نیوز در رابطه با بحث تولید بنزین‌های آلوده در زمان تصدی مسعود میر کاظمی در وزارت نفت با بیان اینکه کمیسیون انرژی مجلس در حال پیگیری این موضوع است، گفت: ان‌شاءالله زمانی که اعضای کمیسیون به نتیجه واحدی برسند گزارش را در صحن علنی مجلس قرائت می‌کنیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس افزود: همان‌طور که دادستان دیوان محاسبات پیش‌تر گفته بود، گزارشی که اثبات کند تخلفی در زمینه توزیع بنزین آلوده در کشور صورت گرفته است ارائه نشده و ما در حال پیگیری‌های بیشتر در این زمینه هستیم.

نماینده مردم مشهد در رابطه با گزارش سازمان محیط زیست مبنی بر آلوده نبودن هوای تهران از شروع سال جاری و پرونده‌ای که این سازمان در رابطه با اثبات آلوده بودن بنزین‌های تولیدی در زمان وزارت میرکاظمی جمع شده است، گفت: من نمی‌توانم نظر شخصی خود را در این رابطه بدهم و باید با دیگر اعضای کمیسیون به نتیجه‌ای واحد برسیم.