کدخبر: ۱۰۰۹۷۰ لینک کوتاه

معاون حقوقی مجلس و امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد مطرح کرد:

نمایشگاه مطبوعات اواسط پاییز برگزار می شود

معاون حقوقی مجلس و امور استان های وزارت فرهنگ و ارشا با بیان اینکه درحال حاضر آگهی های دولتی عادلانه توزیع می شود اما نقاط ضعفی دارد که باید برطرف شود، گفت: رسانه ها باید با ارائه و اجرای طرح های اقتصادی به خودکفایی برسند به نحوی که با خروج از وابستگی های دولتی بتوانند خودشان را اداره کنند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خانه ملت، حسین نوش آبادی در گفت و گویی با تاکید بر اینکه نمایشگاه مطبوعات در اواسط پاییز امسال برگزار می شود، گفت: نمایشگاه مطبوعات سال قبل به دلیل جابجایی دولت و تغییرات برگزار نشد که فکر می کنم طبیعی است.

او افزود: نمایشگاه مطبوعات امسال با سازوگار جدید و کیفیت بالاتر و نظم و نسق جدی تر برگزار می شود و جبران سال گذشته خواهد شد.

معاون حقوقی،مجلس و امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد با بیان اینکه امکان حضور تمام نشریات سراسری و محلی در بخش های مختلف اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و هنری منهای جهت گیری ها و سلایق سیاسی آنها فراهم خواهد شد تا جای هیچ گله ای باقی نماند، ‌گفت: نمایشگاه مطبوعات فرصتی خواهد بود تا آنها درجریان تجارب و ابتکارات و پیشرفتهای یکدیگر قرار گیرند.

نوش آبادی افزود: در گذشته بعضا غرفه رسانه ها در اختیار فردی بود که تنها غرفه داری می کرد اما در این دوره تدابیری اندیشیده شده تا مدیران مسول و سردبیران رسانه ها انگیزه حضور بیشتری داشته باشند.

معاون حقوقی،مجلس و امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید براینکه آگهی های دولتی باید عادلانه توزیع شود،گفت: باید به سمتی حرکت کنیم که مطبوعات به نقطه خود اتکایی و خودکفایی برسند.

او با بیان اینکه درحال حاضر آگهی های دولتی عادلانه توزیع می شود اما نقاط ضعفی دارد که باید برطرف شود، گفت:‌ رسانه ها باید با ارائه و اجرای طرح های اقتصادی به خودکفایی برسند به نحوی که با خروج از وابستگی های دولتی بتوانند خودشان را اداره کنند.