کدخبر: ۱۰۱۱۱۳ لینک کوتاه

عضو فراکسیون رهروان ولایت مطرح کرد:

به دولت نمره ۱۹ می دهم

نماینده مردم اردیبل در مجلس گفت : به رئیس جمهور و وزرای کابینه از نمره ۲۰، ۱۹ می دهم؛ چراکه دولت در این مدت یکساله توانست با حذف برخی مقررات دست و پاگیر، هدایت قانون هدفمندسازی یارانه ها به سمت و سوی تولید، گام های بلندی بر دارد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران، کمال‌الدین پیرموذن، نماینده مردم اردبیل،‌ نمین و نیر در مجلس با اشاره به گذشت یکسال از روی کار آمدن دولت یازدهم و عملکرد آن، گفت : کارنامه دولت تدبیر و امید در یکسال گذشته به‌ویژه در حوزه‌های سیاست خارجی و مسائل اقتصادی بسیار درخشان بوده است.

او افزود: بنده به رئیس‌جمهور و وزرای کابینه وی از نمره 20، 19 می‌دهم؛ چراکه دولت در این مدت یکساله توانست با حذف برخی مقررات دست و پاگیر، هدایت قانون هدفمندسازی یارانه‌ها به سمت و سوی تولید، سلامت و محیط زیست، جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی و بهادادن به دیپلماسی اقتصادی در "توافقات ژنو" و "داووس"، گام‌های بلندی در راستای رشد و بهبود اقتصاد کشور بردارد.

عضو فراکسیون رهروان ولایت خاطر نشان کرد: امیدوارم با همکاری بیشتر سران سه قوه، مسئولان، همچنین مدیریت جهادی با عزم ملی، مشارکت موثر مردم و تکیه بر فرهنگ تاریخ‌ساز ایران زمین، روز به روز شاهد ترقی ایران و تعالی ایرانیان باشیم.