کدخبر: ۱۰۱۲۹۴ لینک کوتاه

معاون امور زنان ریاست جمهوری خبر داد:

کارگروه تخصصی زنان و خانواده در لرستان تشکیل می شود

معاون امور زنان ریاست جمهوری در سفر استانی رئیس جمهور به استان لرستان همراه تیم دولت یازدهم بوده است و از مشاهدات خود از این استان و وعده های داده شده به مردم این استان خبر داده است.

گزارش اقتصاد نیوز، شهین‌دخت مولاوردی معاون امور زنان ریاست‌جمهوری که در سفر استانی لرستان همراه تیم ریاست‌جمهوری بوده است در مطلبی که در صفحه شخصی فیس‌بوک خود منتشر کرده است با اشاره به پنجمین مقصد کاروان تدبیر و امید استان لرستان، گفته است: تصویری که قبل از سفر از این استان در ذهنم نقش بسته بود طبیعت بکر و زیبا و از جمله آبشارهای خروشان بود که در این سفر چشمه‌های جوشان نیز به آن افزوده شد، با مردمانی مهربان و پر از صفا و صمیمیت.

مولاوردی افزوده است: در این سفر کوتاه به عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور عازم شهرستان دوره چگنی شدم و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات و مطالبات مردم قرار گرفتم و با بازدید از پروژه‌های عمرانی، درمانی، رفاهی و تفریحی و آموزشی شهرستان ظرفیت‌ها و استعدادهای توسعه شهرستان مورد ارزیابی قرار گرفت.

او تصریح کرده است: این استان به شرط توجه به زیرساخت‌های لازم به راحتی قابلیت تبدیل‌شدن به پایتخت طبیعت‌گردی و قطب گردشگری و اکوتوریسم را دارد و دولت با بهبود فضای کسب‌وکار و حاکم کردن آرامش بر فضای سیاست به دنبال جذب سرمایه‌گذاری در این منطقه است.

همچنین مولاوردی از تشکیل کارگروه تخصصی زنان و خانواده در استان لرستان خبر داده است و خاطر نشان کرده است: مجموعه نیازها و مطالبات مطرح‌شده در این نشست و دیدارها و گفت‌وگوهای متعددی که با گروه‌های مختلف زنان و فعالان حوزه‌های مختلف انجام شد ما را به این حقیقت رهنمون می‌سازد که توسعه درون‌زا، فراگیر و همه‌جانبه همه مناطق و همه عرصه‌ها و حوزه‌ها باید در دستور کار دولت قرار گیرد. توسعه متوازن حق مردم است و بدون آن توازن توسعه پایدار دست‌یافتنی نیست.