کدخبر: ۱۰۱۹۵۵ لینک کوتاه

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح کرد:

مشکلات نظام اداری با مشارکت صاحبنظران اصلاح شود

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم افطار مدیران و کارکنان دبیرخانه و مرکز تحقیقات استراتژیک، گفت: نظام اداری، دارای مشکلاتی است که باید با مشارکت و همکاری همه صاحبنظران اصلاح شود.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ایرنا، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، نظارت بر ایجاد نظام صحیح اداری در سایه آیین‌نامه ابلاغ شده از سوی رهبر معظم انقلاب را مهم خواند و گفت: نظام اداری، دارای مشکلاتی است که باید با مشارکت و همکاری همه صاحبنظران اصلاح شود.

 آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی در مراسم افطار مدیران و کارکنان دبیرخانه و مرکز تحقیقات استراتژیک با اشاره به دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر تقویت نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام بر سیاست‌های کلی نظام، اظهار داشت: تحقق این مهم کار بسیار دشواری است که نیازمند همکاری و همراهی همه همکاران است. آیت‌الله هاشمی رفسنجانی همچنین با ابراز تاسف شدید از جنایات گروه تروریستی داعش در کشور عراق تصریح کرد: این گروهک افراطی جاهل، در عراق و در نزدیکی عتبات عالیات هر روز مرتکب اقدامات وحشیانه و کشتارهای عظیم می‌شود. وی برنامه‌ها، نحوه جذب نیرو و سایر فعالیت‌های گروه تروریستی داعش را دارای عقبه و ریشه‌دار خواند و تاکید کرد: در ماه مبارک رمضان مخلصانه دعا کنیم که هرچه زودتر شر این مجموعه منحرف و خطرناک از جهان اسلام کوتاه شود تا بیش از این آبروی اسلام از بین نرود.