کدخبر: ۱۰۵۲۴۹ لینک کوتاه

تفحص از سازمان جنگل ها

عضو هیات تحقیق و تفحص گفت: مردم می توانند هر نوع اطلاعات و اسنادی مبنی بر تصرف اراضی جنگلی و اقدامات این چنینی را به کمیته تفحص از سازمان جنگل ها ارسال کنند.

خانه ملت نوشت:

 علی ایرانپور در تشریح جزییات جلسه کمیته تحقیق وتفحص از عملکرد سازمان جنگل‌ها و مراتع و آبخیزداری کشور گفت: این کمیته امروز برای بازبینی اطلاعات جمع‌آوری شده و همچنین جمع‌بندی ابتدایی تشکیل جلسه داد.
 
نماینده مردم مبارکه در مجلس٬ از انتخاب تعدادی کارشناس نخبه از سراسر کشور برای بررسی کارشناسانه موضوعات مربوط به تفحص از سازمان جنگل‌ها خبر داد و گفت: در این جلسه اعضای هیات تفحص از سازمان جنگل‌ها با همکاری کارشناسان انتخاب شده با هیات تحقیق و تفحص موافقت کردند.
 
وی ادامه داد: با همکاری کارشناسان و متخصصان در فرآیند تفحص از سازمان‌ جنگل‌ها می‌توان به نتیجه این تفحص و بهبود شرایط محیط زیست کشور امیدوار بود.
 
این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با بیان اینکه مردم می‌توانند هر نوع اطلاعات و اسنادی مبنی بر تصرف اراضی جنگلی و اقدامات این‌چنینی را به کمیته تفحص از سازمان جنگل‌ها ارسال کنند٬ گفت: کمک‌های مردمی به تسریع در رسیدن به نتیجه تفحص و شفاف سازی موضوع منجر خواهد شد.
 
عضو هیات تحقیق وتفحص از عملکرد سازمان جنگلها و مراتع و آبخیزداری کشور،‌ یادآور شد: کمیته تفحص از سازمان جنگل‌ها با برگزاری جلسات مستمر خواهان شفاف سازی موضوعات است.