کدخبر: ۱۰۸۲۳۵ لینک کوتاه

احمد خرم:

احمدی‌نژاد درصدد بازگشت به قدرت است

وزیر راه دولت سیدمحمد خاتمی می‌گوید: احمدی‌نژاد درصدد بازگشت به قدرت است. او تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا دوباره به عرصه مدیریت اجرایی کشور بازگردد. هنوز در بدنه دولت و در سطح مدیران میانی و عملیاتی مدیرانی هستند که تفکرات احمدی‌نژاد را دنبال می‌کنند.

به گزارش «اقتصادنیوز»، احمد خرم، وزیر راه دولت سیدمحمد خاتمی در گفت‌و‌گویی بیان کرده که برخی از مدیران میانی دولت روحانی که تفکرات احمدی‌نژادی دارند کاری را که می‌توان در یک هفته به سرانجام رساند، یک ساله انجام می‌دهند و این مسائل باعث کند کردن حرکت دولت در آینده خواهد شد. در ادامه مهم‌ترین صحبت‌های خرم با سایت بوی باران می آید:

عرصه حضور اصلاح‌طلبان در صحنه سیاسی کشور تنها به مجلس شورای اسلامی و برخی دولت‌ها خلاصه می‌شود و در بقیه ارگان‌های نظام جایی ندارند.

اگر اصلاح‌طلبان در مجلس و دولت نباشند باید در «منزل» باشند وجای کار برای اصلاح‌طلبان وجود ندارد.

برخی از کارشکنی‌هایی که هم‌اکنون علیه دولت آقای روحانی انجام می‌شود و این «دست به عصا راه رفتن‌ها» یا «دو دست به عصا راه رفتن‌ها» هم معلول عدم تغییرهاست.

هنوز در بدنه دولت و در سطح مدیران میانی و عملیاتی مدیرانی هستند که تفکرات احمدی‌نژاد را دنبال می‌کنند.

مهم‌ترین انتقادی که به دولت وارد است، تغییر کند و آرام مدیران میانی در بدنه دولت بوده است.

مدیران میانی دولت آقای روحانی به جای اینکه با ایشان هماهنگ باشند، رویکرد خود را با آقای احمدی‌نژاد هماهنگ می‌کنند و احمدی‌نژاد هنوز هم برای آنان نقش رئیس‌جمهور را بازی می‌کند.

احمدی‌نژاد درصدد بازگشت به قدرت است. وی تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا دوباره به عرصه مدیریت اجرایی کشور بازگردد.

هدف اصلی احمدی‌نژاد حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری بعدی است.وی همچنین برای انتخابات مجلس برنامه جدی دارد و تلاش می‌کند حامیانش کرسی‌های بیشتری را در مجلس به دست بگیرند.

بسیاری از مدیران میانی دولت یازدهم هنوز از مدیران دولت آقای احمدی‌نژاد هستند.