کدخبر: ۱۴۳۰۳۹ لینک کوتاه

بارش باران در گلستان/ترافیک سنگین در راه‌های شمال

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از ترافیک نیمه‌سنگین در محور کرج-چالوس، محور هراز و اتوبان تهران-قم در محدوده نمایشگاه شهر آفتاب خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور گفت: طبق آخرین گزارشات دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور هم اکنون در محور کرج-چالوس از ابتدای محور تا تونل شماره ۷، محدوده‌های سیاه بیشه، پل زنگوله، هزارچم، محور هراز محدوده‌های آب اسک، چاه گزنک، سه راهی لاسم، تونل تکاور ۲، قله دختر، غرب تهران، آزاد راه تهران-قم محدوده نمایشگاه شهر آفتاب ترافیک سنگین گزارش شده و در سایر جاده‌ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

وی در ادامه افزود: بر همین اساس در استان گلستان محور گرگان-نوکنده و محدود توسکستان بارش باران گزارش شده و در سایر راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی بیان کرد: محور رشت-قزوین در محدوده پل تنکابن به تونل نصفی، کمربندی دهلران، محور فرعی اولنگ- شاهرود و شمشک- دیزین کماکان تا اطلاع ثانوی مسدود می‌باشد همچنین تردد در محور هراز تا ۳۱ شهریور از شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت ۲۰ تا ۵ صبح روز بعد مسدود است.

منبع:مهر