کدخبر: ۱۵۰۰۴۶ لینک کوتاه

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز رسما اعلام کرد:

۱۳ بنز و پورشه قاچاق فردا امحاء می‌شوند

هرچند دقایقی پیش یکی از خبرگزاری‌ها خبر داد که امحای بنزها و پورشه‌های قاچاق به دلایل نامعلومی منتفی شده اما مدیرکل روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز این خبر را رد کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز، هرچند دقایقی پیش یکی از خبرگزاری‌ها خبر داد که امحای بنزها و پورشه‌های قاچاق به دلایل نامعلومی منتفی شده است اما  مدیرکل روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز این خبر را رد کرده است. بدین ترتیب فردا 13 بنز و پورشه قاچاق به ارزش 14 میلیارد تومان امحاء می‌شوند.

پیش از این سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز درباره امحای 13 خودروی لوکس قاچاق عنوان کرده بود:امکان صادرات مجدد این خودروها وجود ندارد و براساس قانون، توزیع آنها هم در بازار داخلی امکان‌پذیر نیست. مشروح آن خبر را در اینجا می‌توانید بخوانید.

ساعت 12 و 37 دقیقه امروز تسنیم گزارش داد: «در حالی که حکم این پرونده قطعی شده بود و هیچ مانعی برای امحای این خودروهای قاچاق وجود نداشت، ساعتی پیش اعلام شد که امحای این خودروها به دلایل نامعلومی منتفی شده است.»

اما دقایقی بعد مهر نوشت: یک مقام مسئول در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز لغو امحای ۱۳ خودروی لوکس را تکذیب کرد و گفت: خودروهای قاچاق فردا حتما امحا می‌شوند.محسن قائمی‌نسب با اشاره به اخباری مبنی بر لغو امحاء ۱۳ خودروی لوکس پورشه بنز که قرار بود فردا چهارشنبه انجام شود، گفت: امحاء خودروها ملغی نشده و فردا حتما انجام خواهد شد.