کدخبر: ۱۵۲۲۰۶ لینک کوتاه

واحد بازسازی قطعات در شرکت ملی حفاری ایجاد شد

واحد بازسازی قطعات و تجهیزات برقی با همکاری سازندگان داخلی در شرکت ملی حفاری ایران ایجاد شد.

مهدی عرشیان، مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران، گفت: بازسازی قطعات و تجهیزات برقی در این واحد با همکاری سازندگان داخلی با نظارت کارشناسان اداره مهندسی و فناوری این مدیریت انجام می شود.

وی با اشاره به ایجاد واحد بازسازی قطعات و تجهیزات در حوزه تحت مسئولیت این مدیریت از مردادماه پارسال، افزود: با توجه به عملکرد موفق این واحد، طرح ایجاد واحد جدید در دستور قرار گرفت و اجرایی شد.

مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری افزود: با این راهکار، قطعات و تجهیزات اساسی مورد نیاز دستگاه‎های حفاری که تولید و تهیه آنها با هزینه بالا و صرف زمان صورت می‎گیرد، با هزینه کمتر و به سهولت بازسازی و وارد چرخه عملیات می‎شود.

عرشیان گفت: در مدت کوتاه فعالیت این واحد امسال، ٢٠ مورد از تجهیزات بدون استفاده در انبارها و کارگاه‎های شرکت بازسازی و وارد فرایند عملیات شد و بخشی نیز در مراحل بازسازی قرار دارد.

شرکت ملی حفاری ایران از جمله شرکتهای تابعه شرکت ملی نفت ایران است با دارا بودن ٧٥ دکل دریایی و خشکی و ناوگان گسترده ماشین آلات ترابری و پشتیبانی، دستگاه‎های جانبی حفاری، تجهیزات اسیدکاری و سیمانکاری در حال فعالیت است.

بیش از ١٧ هزار نیروی انسانی در شرکت ملی حفاری ایران فعالیت می کنند.

منبع:روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران