کدخبر: ۱۰۰۱۸۱ لینک کوتاه

قیمت نهاده های شرکت پشتیبانی از بازار گران تر است

رئیس هیات مدیره مرغداران مرغ تخم گذار گفت: طی یک هفته گذشته قیمت این نهاده ها در بازار نسبت به قیمت نهاده عرضه شده از طریق پشتیبانی ارزانتر بوده است. بنابراین مراجعه کننده به پشتیبانی برای دریافت نهاده نیز کم شده است.

به گزارش اقتصاد روز و به نقل از ایلنا  ناصر نبی پور  اعلام کرد: در روزهای اخیر پشتیبانی امور دام اقدام به دادن مقداری نهاده به مرغداران کرده است این درحالی است که طی یک هفته گذشته قیمت این نهاده‌ها در بازار نسبت به قیمت نهاده عرضه شده از طریق پشتیبانی ارزانتر بوده است. بنابراین مراجعه کننده به پشتیبانی برای دریافت نهاده نیز کم شده است.
 
رئیس هیات مدیره مرغداران مرغ تخم گذار افزود: فعلا برای نهاده مشکلی نداریم اما از لحاظ فرآورده دچار مشکل هستیم چراکه قیمت تخم مرغ به شدت پایین آمده و مرغداران نیز از این بابت متحمل ضرر فراوانی شده‌اند که حل این مشکل در گروی همکاری خود مرغداران است و چنانچه مرغداران مرغ‌های چربی‌دار را به کشتارگاه بفروشند تا حدودی از این مشکلات کاسته خواهد شد.
 
وی با اشاره به پیشنهاد پشتیبانی امور دام به مرغداران جهت خرید هزار تن تخم مرغ از مرغداران و نگهداری آنها در سردخانه گفت: به دلیل اینکه تخم‌مرغ‌ها زیر کلید پشتیبانی بود و پشتیبانی بعد از دو ماه تصمیم می‌گرفت که در قبال این تخم‌مرغ‌ها به مرغداران نهاده بدهد که درنتیجه قیمت تخم‌مرغ و نهاده هیچکدام معلوم نبود لذا مرغداران نیز از این پیشنهاد استقبال نکردند.