کدخبر: ۱۰۸۷۹۲ لینک کوتاه

شاسی‌بلند کامپک ارزان هیوندای

براساس اعلام یک منبع آگاه به برنامه‌های شرکت هیوندای، این شرکت خودرو شاسی‌بلند کامپک با نام جی‌اس را در نیمه دوم سال ۲۰۱۵ عرضه خواهد کرد. این خودرو با هزینه هزار کرور روپیه توسعه یافته است. ۹۰ درصد از قطعات این خودرو که رقیب اکو اسپورت فورد و داستر رنو است، هندی است.

به گزارش اقتصاد نیوز، کارخانه هیوندای موتور در هند به منظور تامین تقاضای فزاینده برای خودروهای شاسی‌بلند برنامه‌های بلندپروازانه‌ای را برای تولید درنظر گرفته است. به گزارش اکونومیک‌تایمز، این خودروساز قصد دارد در سال 2015 خودرو شاسی‌بلند کامپکت و  کراس‌اور شبیه به شاسی‌بلند را عرضه کند.هیوندای مبلغ 1500 کرور روپیه برای تولید این دو مدل سرمایه‌گذاری کرده است.
براساس اعلام یک منبع آگاه به برنامه‌های شرکت هیوندای، این شرکت خودرو شاسی‌بلند کامپک با نام جی‌اس را در نیمه دوم سال 2015 عرضه خواهد کرد. این خودرو با هزینه هزار کرور روپیه توسعه یافته است.
90 درصد از قطعات این خودرو که رقیب اکو اسپورت فورد و داستر رنو است، هندی است. این مساله موجب می‌شود قیمت این خودرو کاهش یابد.  سهم هیوندای از بازار محلی هند در سال 2014، معادل22 درصد برآورد می‌شود.
در سال گذشته این میزان 1/20 درصد بود. بخش خودروهای شاسی‌بلند در ماه‌های آوریل تا نوامبر سال 2014 با رشد 24/5 درصدی روبه‌رو شده است. 
 منبع: اقتصادنیوز