کدخبر: ۱۴۳۵۵۲ لینک کوتاه

بادی‌بیلدینگ برای لامبورگینی

این لامبورگینی که به‌صورت استاندارد سطح بالایی از خشونت در طراحی را به تصویر می‌کشید، اکنون به مناسبت دهمین سال فعالیت شرکت، با یک بادی‌کیت اخم آلود و آیرودینامیک بازگشته است.

اینکه چطور می‌شود هوراکان را از چیزی که هست، خشن‌تر و جسورتر ساخت باید از مهندسان و طراحان شرکت «دوک داینامیک» پرسید. این لامبورگینی که به‌صورت استاندارد سطح بالایی از خشونت در طراحی را به تصویر می‌کشید، اکنون به مناسبت دهمین سال فعالیت شرکت، با یک بادی‌کیت اخم آلود و آیرودینامیک بازگشته است. شرکت کانادایی دوک که سابقه کار روی پورشه، بی‌ام‌و و مرسدس‌بنز را در کارنامه خود دارد، جشن تولد خود را با لامبورگینی هوراکان برگزار کرده است.

 زیبایی پروژه فوق آنجاست که زوایای کلی خودرو حفظ شده است. مابقی اجزای اضافه‌شده به بدنه طوری با فایبرگلاس طراحی‌ شده‌اند که گویی از ابتدا این خودرو به همین صورت بوده است. شاید تیونر در زمینه ظاهری جسارت خوبی از خود نشان داده باشد ولی در قسمت فنی آنقدرها هم نترس نبوده است. چراکه هنوز هم آن پیشرانه 2/ 5 لیتری 10 سیلندر Vشکل با قدرت 610 اسب‌بخار بدون تغییر درون سینه‌اش دیده می‌شود. شتاب صفر تا صد این ایتالیایی 4/ 3 ثانیه و سرعت نهایی‌اش 323 کیلومتر در ساعت است.

منبع: دنیای ماشین