کدخبر: ۱۱۰۲۱۹ لینک کوتاه

گزارشی از سومین روز ثبت‌نام انتخابات اتاق

رد درخواست ثبت‌نام مدیر دولت احمدی‌نژاد / تاکنون ۶۰ نفر کاندیدا شدند

در ادامه روند ثبت نام برای شرکت در انتخابات هیات نمایندگان اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور، اسدالله عسگر اولادی، محمد حسن شمس‌فرد و شاهرخ ظهیری به اتاق بازرگانی تهران رفتند.

به گزارش اقتصادنیوز، در سومین روز از مهلت ثبت‌نام برای ورود به کارزار انتخابات هیات نمایندگان تاکنون 63 نفر ثبت‌نام کرده‌اند و همچنان نیز متقاضیان از طریق ثبت‌نام اینترنتی یا حضور در محل اتاق تهران ثبت‌نام می‌کنند.

بر این اساس اسدالله عسگراولادی،محمدحسن شمس‌فرد و شاهرخ ظهیری از چهره‌های سرشناس و نمایندگان بخش خصوصی در دوره فعلی هستند که در محل ثبت نام حضور پیدا کرده‌اند.

علاوه بر این، مسعود خوانساری، پدرام سلطانی، حمید رضا صالحی و حامد واحدی از اعضای فعلی اتاق بازرگانی ایران نیز امروز برای ثبت‌نام حضور در انتخابات اتاق بازرگانی به ساختمان اتاق بازرگانی تهران مراجعه کردند.

بر اساس پیگیری‌های اقتصاد نیوز، همچنین امروز بابک افقهی، معاون سازمان توسعه تجارت در دولت دهم به محل ثبت‌نام حضور در انتخابات اتاق بازرگانی مراجعه کرد که به دلیل نداشتن شرایط لازم برای حضور در این انتخابات از او ثبت‌نام نشد. بر این اساس به نظر می‌رسد چون مدت زمان حضور وی در اتاق بازرگانی تنها سه سال و به عنوان نماینده دولت بوده از او ثبت‌نام نشده است.

افرادی نظیر یحیی آل‌اسحاق، محسن بهرامی ارض اقدس، محسن خلیلی عراقی، محمدرضا نجفی‌منش، محسن حاجی‌بابا، مهدی رئیس‌زاده و سیدرضا نورانی، عباس علی‌آبادی مدیر عامل گروه مپنا ، احمد طاهری از مسئولان کمیته امداد، فرهاد فزونی و مهدی پورقاضی از چهره‌های سرشناس متقاضی برای حضور در کارزار انتخابات بودند که در اولین روز اقدام ثبت تمایل خود در رقابت‌های دوره هشتم هیات نمایندگان اتاق بازرگانی کردند.