کدخبر: ۱۲۱۸۷۸ لینک کوتاه

تولید ۳۵ هزار تن کنسانتره زغال‌سنگ در سال جاری

در نامه مدیرعامل شرکت فرآوری زغال‌سنگ پروده طبس به مدیر امور ناشران بورس آمار تولید و فروش کنستانتره زغال‌سنگ اعلام شد که براساس آن هر تن از این محصول ۴۰۴ هزار و ۹۲۸ تومان اعلام شد.

ناصر هاشمی طاهری مدیرعامل شرکت فرآوری زغال‌سنگ پروده طبس در نامه‌ای به علی بیک‌زاده رئیس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی سازمان بورس و اوراق بهادار آمار تولید و فروش این شرکت برای دوره یک‌ماهه منتهی به 31 خرداد سال 94 و آمار تجمیعی از ابتدای سال اعلام شده است.

این اطلاعات برای شفاف‌سازی سهامداران و ذی‌نفعان این شرکت اعلام شده است. براساس گزارش آمار تولید و فروش شرکت فرابورسی زغال‌سنگ پروده طبس در خردادماه 15 هزار 131 تن کنستانتره زغال‌سنگ تولید شده که از این میزان 12 هزار و 33 تن به فروش رسیده و نرخ فروش هر تن 4 میلیون و 49 هزار و 288 ریال عنوان شده است.

همچنین از ابتدای سال مالی تا پایان خرداد 35 هزار و 711 تن کنستانتره زغال‌سنگ در این شرکت تولید شده که 30 هزار و 581 تن به ارزش هر تن به طور میانگین 4 میلیون و 40 هزار و 473 ریال به فروش رسیده و در مجموع برای شرکت درآمدی معادل 123 میلیارد و 564 میلیون ریال کسب شده است.

منبع:  فارس