کدخبر: ۱۰۱۹۵۸ لینک کوتاه

وضعیت مغزی آیت الله مهدوی کنی رضایت بخش نیست

رییس تیم پزشکی آیت الله محمدرضا مهدویی کنی، رییس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه عفونت تنفسی ایشان کاملا از بین رفته است، گفت: وضعیت مغزی آیت الله مهدوی کنی رضایتبخش نیست.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از فارس، رییس تیم پزشکی رییس مجلس خبرگان رهبری در خصوص اینکه این وضعیت تا چه زمانی ادامه خواهد یافت، گفت: این امر غیر قابل پیش‌بینی است اما باید صبر کرد چرا که از لحاظ مغزی وضعیت ایشان مساعدی ندارند.

رییس تیم پزشکی آیت‌الله محمدرضا مهدوی‌کنی، رییس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه عفونت تنفسی ایشان کاملا از بین رفته است، گفت: وضعیت مغزی آیت‌الله مهدوی‌کنی رضایتبخش نیست. دکتر فضل‌الله صفی، رییس تیم پزشکی آیت‌الله محمدرضا مهدوی‌کنی، رییس مجلس خبرگان رهبری به تشریح جزییات آخرین وضعیت درمانی وی پرداخت و گفت: از منظر شرایط همودینامیکی و فشار وضعیت خوبی دارند و عفونت تنفسی کاملا از بین رفته است اما با این حال وضعیت مغزی وی رضایتبخش نیست.

 او با اشاره به نامساعد بودن درصد هوشیاری رییس مجلس خبرگان گفت: درصد هوشیاری آیت‌الله مهدوی کنی به سه رسیده است و پلک‌زدن وی نیز کاملا غیرارادی است و از لحاظ هوشیاری به هیچ واکنشی پاسخ نمی‌دهد.