کدخبر: ۱۴۳۱۴۲ لینک کوتاه

جای خالی مینو خالقی در همایش مجلس دهمی‌ها

هفده نفر از بانوان منتخب مجلس دهم در همایش فرآیند قانونگذاری، الزمات و راهکار‌ها حضور یافتند و مینو خالقی، نماینده منتخب مردم اصفهان، تنها نماینده زن منتخب در مجلس دهم بود که در این همایش حضور نیافت.

محمدرضا عارف، گزینه اصلی اصلاح طلبان برای ریاست مجلس که از ساعت ۹ صبح امروز در همایش فرآیند قانونگذاری الزمات و راهکار‌ها حضور یافته بود، پس از اعلام آنتراکت در ساعت ۱۱ صبح محل برگزاری این همایش را ترک کرد و در نوبت دوم این نشست حاضر نشد.

به نظر می‌رسد، با توجه به اینکه امروز بعدازظهر قرار است همایش فراکسیون امید در پاستور برگزار شود، علت ترک این همایش ازسوی عارف، حضور در همایش اصلاح‌طلبان باشد.

همچنین محمدرضا تابش که در روزهای گذشته معمولا به عنوان سخنگوی تشکیلات اصلاح طلبان و فراکسیون امید عمل کرده نیز همچون سرلیست اصلاح طلبان تهران، پس از آغاز به کار مجدد همایش، در سالن حاضر نشد.

در نوبت دوم همایش امروز و در غیاب عارف، کاظم جلالی که از او به عنوان یکی از نزدیک‌ترین نمایندگان به علی لاریجانی یاد می‌شود، حاضر شد و دقایقی را به صحبت با برخی از نمایندگان پرداخت.

همایش فرآیند قانونگذاری، الزمات و راهکار‌ها از صبح امروز، به دعوت علی لاریجانی و با حضور تمامی منتخبان مجلس دهم درحالی آغاز به کار کرد که در دقایق ابتدایی این همایش، اکثر صندلی‌های صحن مجلس قدیم خالی بود و در ادامه آهسته آهسته نمایندگان منتخب در همایش حاضر شدند.

در نوبت صبح این همایش، هفده نفر از بانوان منتخب در مجس دهم در همایش فرآیند قانونگذاری، الزمات و راهکار‌ها حضور یافتند و مینو خالقی، نماینده منتخب مردم اصفهان، تنها نماینده زن منتخب در مجلس دهم است که در این همایش حضور ندارد.

منبع: ایلنا