کدخبر: ۱۸۵۱۸۷ لینک کوتاه

مشارکت همگانی راه نجات است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت نمی تواند به تنهایی بار مشکلات را بدوش بکشد و محور توسعه باشد. راه نجات کشور از مشکلات جذب مشارکتهای همگانی است.

علی ربیعی عصر جمعه در شورای اداری شهرستان سبزوار با تاکید بر تشکیل کانون توسعه در این شهرستان افزود: امروز چراغ توسعه کشور سبز شده و امید است وضعیت با برنامه های دولت و زیرساختهایی که فراهم کرده در سالهای آینده بهتر از شرایط فعلی باشد.

وی ادامه داد: دولت تلاش می کند با همکاری ملت سهم خود را از ثروت دنیا افزایش دهد. امروز همه نگرشها نسبت به ایران تغییر کرده و حتی در آمریکا و اتحادیه اروپایی هم با تصمیمات ترامپ علیه ایران مخالفت می شود و فقط رژیمی صهیونیستی از او حمایت می کند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین به مشکلات مطرح شده از سوی اعضای شورای اداری شهرستان سبزوار اشاره و بیان کرد: کمتر از یک ماه دیگر یک گروه کامل از کارشناسان و معاونتهای زیر مجموعه وزارتخانه برای بررسی مشکلات در این شهرستان حضور خواهند یافت و من هم بعد از این تیم کارشناسی در آینده نزدیک به سبزوار سفر می کنم.

وی گفت: سبزوار نیروی انسانی توانمند و برجسته دارد و ظرفیتهای موجود آن با توجه به نیروی انسانی و مدیران باسابقه و کارآمد بسیار مطلوب است که باید با استفاده از این ظرفیت سهم بیشتری در تولید ناخالص داخلی خراسان داشته باشد. همه نخبگان و کسانی که دارای اندیشه و محور فعالیت هستند می توانند محور توسعه باشند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که دیروز 13 مهر به منظور سفری دو روزه وارد خراسان رضوی شد از شهرستانهای تربت حیدریه، زاوه، مه ولات، کاشمر، خلیل آباد، بردسکن و سبزوار بازدید و علاوه بر کلنگ زنی و افتتاح چند طرح در نشست شورای اداری این شهرستانها کرد. وی امشب به تهران برمی گردد.

کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع و فوری به اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری فعال است.