کدخبر: ۱۹۶۲۱۵ لینک کوتاه

اثر اعتراضات اخیر روی بودجه ۹۷

ایلنا: سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست فوق‌العاده هیات رییسه این فراکسیون به‌منظور ابعاد اعتراض‌های اخیر در برخی شهرهای کشور خبر داد و گفت: نمایندگان مطالبات مردم را در بودجه ۹۷ پیگیری می‌کنند

بهرام پارسایی با اشاره به برگزاری نشست فوق‌العاده فراکسیون امید به‌منظور بررسی ابعاد تجمع‌های اعتراضی روزهای گذشته اعلام کرد: نشست هیات رییسه فراکسیون امید عصر امروز در راستای بررسی ابعاد مختلف تجمع‌های روزهای گذشته و به ریاست آقای عارف برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه پس از ارائه تحلیل‌های نمایندگان، قرار شد فراکسیون امید نهایتاً نظر نهایی خود را در قالب یک بیانیه‌ اعلام کند.

نماینده اصلاح‌طلب مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم حفظ انسجام و یکپارچگی ملی در همه امور گفت: اعضای فراکسیون امید معتقدند کشور نیازمند یکپارچگی و انسجام ملی است و مردم باید به این موضوع توجه داشته باشند و همچنین لازم است هوشیار باشند که عده‌ای می‌خواهند برداشت سیاسی خود را از این مسائل داشته باشند.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس دهم همچنین یادآور شد: با تمام احترامی که نسبت به حق و حقوق مردم قائلیم، باید سعی شود فاصله بین اغتشاش و اعتراض به حق مردم حفظ شود.

پارسایی در پایان تصریح کرد: نمایندگان مطالبات مردم را در بودجه ۹۷ پیگیری می‌کنند و مجلس نیز این مطالبات برای جلوگیری از تورم، گرانی و همچنین مطالبات سیاسی مردم از قوا و حاکمیت را پیگیری خواهد کرد.