کدخبر: ۲۱۹۵۸۵ لینک کوتاه

جذاب ترین آرم خودروها +عکس

اقتصادنیوز: نشانه یک خودرو آرم و عنوانی است که به آن داده می شود. آرم هر خودرو به کارخانه آن مربوط می شود و یک نشان جهانی محسوب می گردد اما برخی خودروها یک عنوان مجزا نیز دارند که گاها به صورت خلاقانه نوشته می شود و جذابیت خاصی دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خودروکار، آرم و عنوان خودرو هر چه جذاب تر باشد آن محصول بیشتر به فروش می رسد و جایگاه خاصی در بازار پیدا می کند. در این گزارش سعی داریم نگاهی داشته باشیم به جذاب ترین آرم هایی که این روزها در حال تولید هستند. آرم هایی که جدا از یک سری حروف همراه با خلاقیت های جالبی بوده اند. 

 

ب ام و M

 

جذاب ترین آرم خودروها کدامند؟ +تصاویر

 

دیدن سه خط کج با سه رنگ متفاوت پشت هر ب ام و می تواند قیمت آن را چندین برابر کرده و عملکردش را از دیگر محصولات این کارخانه فراتر ببرد. زمانی که ب ام و از این آرم در خودروهای خود استفاده می کند همه متوجه می شوند که یک اتفاق خاص برای این خودرو افتاده است. این باعث شده تا عده ای حتی به تقلید از این مدل آرم های تقلبی خریده و روی خودرو نصب کنند. بدون شک M یکی از بهترین عنوان های خودرویی است.

دوج وایپر

 

جذاب ترین آرم خودروها کدامند؟ +تصاویر

همه مدل های وایپر با علامت مار نشانه گذاری شده اند اما در جدیدترین محصول دوج این آرم کمی تغییر پیدا کرده و شاید در بهترین وضعیت خود قرار گرفته است. ماری که در آرم جدید مشاهده می شود به گونه ای طراحی شده که انگار در حال تماشای خودروهای عقبی است.

مازراتی

 

جذاب ترین آرم خودروها کدامند؟ +تصاویر

 

برند لوکس مازراتی برای همگان آشنا است و آرم سه شاخه آن یکی از معروف ترین نشان های دنیا به حساب می اید. برگرفته از نیزه سه شاخه ای که به دست پوسایدون، خدای دریاهای یونان باستان قرار دارد و نقش بسته بر روی بدنه یکی از بهترین خودروهای دنیا. آرم مازراتی را شاید بتوان یکی از بهترین و زیباترین آرم های دنیا دانست.

آلفا رومئو

 

جذاب ترین آرم خودروها کدامند؟ +تصاویر

 

ایتالیایی ها توانایی خارق العاده ای در طراحی آرم های مختلف دارند و پس از مازراتی بهتر است نگاهی به آرم آلفارومئو داشته باشیم. شاید پیش از این از نزدیک به این آرم دقت نکرده باشید اما وقت آن رسیده است که بدانید در این تصویر یک مار در حال خوردن یک انسان است. بسیاری آرم آلفا را یکی از جدیترین نشان های خودرویی در دنیا می دانند.

 

دوج هلکت

 

جذاب ترین آرم خودروها کدامند؟ +تصاویر

 

دوج دست خبره ای در طراحی آرم های مختلف دارد و یکبار دیگر با مدل هلکت یک نشان خاص را به خیابان ها فرستاده است. کله یک گربه شکاری در کنار خودرو آن هم وقتی نام خودرو از روی آن برداشته شده است همیشه می تواند جذاب باشد. این نشان یکی از محبوب ترین نشان های خودرویی دنیا در سال های گذشته انتخاب شده است.