کدخبر: ۲۳۱۱۱۷ لینک کوتاه

اعلام محدودیت های جاده ای

اقتصاد نیوز: مرکز مدیریت راههای کشور محدودیت های ترافیکی در جاده های هراز، فیروزکوه و چالوس را در تعطیلات پایان هفته اعلام کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایرنا، تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 17 مرداد ماه جاری تا ساعت 6 روز شنبه 20 مرداد از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است، اما رفت وآمد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر یاد شده منعی ندارند. 

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه این هفته (19 مرداد ماه) به سمت مرزن آباد در محور کندوان ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه انجام می گیرد. 

همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس همچنان ممنوع و رفت و آمد انواع تریلرها نیز از محور هراز ممنوع شده است. 

تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 17 مرداد ماه و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع شده است. 

علاوه بر این مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: حجم تردد در جاده های کشور در 24 ساعت گذشته در مقایسه با شبانه روز پیش از آن حدود 2 درصد افزایش پیدا کرد. 

حجم تردد وسایط نقلیه سنگین از کل تردد ثبت شده در24 ساعت گذشته معادل 15.5 درصد، اوج تردد بین ساعات 18 تا 19و کمترین تردد بین ساعت 3 تا 4 صبح بود. 

هموطنان می توانند برای دریافت آخرین وضعیت راه های کشور عدد 141 را به شماره 1000141پیامک ارسال و یا با شماره‌های 141 و 88925252 تماس بگیرند.