کدخبر: ۲۳۷۹۰۶ لینک کوتاه

گرانترین جنسیس جهان با طراحی خیره کننده + عکس

اقتصاد نیوز: در روزهای گذشته، یک کانسپت خیره کننده از جنسیس با نام "اسنتیا" در صدر اخبار خودنمایی کرد. خودرویی که بازخوردهای اولیه و پس از نمایش در رویداد خودرویی نیویورک احتمالا خودروساز کره‌ای را برای تولید نسخه‌های تجاری قانع کرده است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از عصرایران؛ این خودرو برای تولید انبوه آماده نخواهد شد و مسلما  شرکت کره‌ای‌الاصل نسخه‌های محدود این خودرو را قیمت‌های معمولی به فروش نخواهد رساند.

مدیر عامل بخش آمریکای شمالی جنسیس در این خصوص گفت: ما به اسنتیا متعهد هستیم و بر این باوریم که عملکردی خیره کننده را از خود نشان می‌دهد.

 

photo_2018-08-16_09-02-57

البته انتظار داریم در نسخه تولیدی با تغییراتی نسبت به مدل کنونی مواجه باشیم. به عنوان مثال پیش‌بینی می‌شود درهای سنتی‌تری جایگزین این درهای "میلیاردری" شوند.

در فضای داخلی نیز احتمالا شاهد تغییراتی به سمت زبان طراحی کنونی جنسیس هستیم. با این وجود ویژگی‌های کابین  نشان از تمایل لوکس‌پسندان و ثروتمندان به این خودرو دارد.  

 

photo_2018-08-16_09-02-51

به طور معمول اسنتیا از چراغ‌های چهاربخشی که در مدل مفهومی GV80 استفاده شده بهره می‌برد. این کمپانی قصد دارد این جلو پنجره را به عنوان امضای طراحی‌اش در تمامی مدل‌ها به کار گیرد و احتمالا به این موضوع افتخار می‌کند.

 

photo_2018-08-16_09-02-41

یکی دیگر از نشانه‌های این مدل مفهومی که احتمالا در نسخه تولیدی بازتفسیر می‌شود، جلوپنجره سه ضلعی آن است. در مدل مفهومی اسنتیا، جلو پنجره اغراق‌آمیز‌تر به نظر می‌رسد و پهن و کوتاه ارائه شده و ظاهری الماس‌مانند به خود گرفته است. اما انتظار داریم در نسخه تولیدی طراحی‌ الماس شکل جای خود را به نمای سپر شکل در نمای جلوی خودرو بدهد.

887175_158