کدخبر: ۲۵۴۵۰۴ لینک کوتاه

نهاوندیان جانشین نیلی در موسسه نیاوران شد+متن حکم

اقتصادنیوز: با حکم محمود واعظی رئیس‌دفتر رئیس‌جمهوری، محمد نهاوندیان جانشین مسعود نیلی در موسسه موسسه عالی آموزش وپژوهش مدیریت وبرنامه ریزی[نیاوران] شد.

به گزارش اقتصادنیوز مؤسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی (Institute for management and planning studies) یکی از مؤسسات آموزش عالی در ایران است که زیر نظر نهاد ریاست جمهوری فعالیت می‌کند و از ادغام «مرکز آموزش مدیریت دولتی» و «مؤسسه عالی پژوهش در برنامه‌ریزی و توسعه» تشکیل شده‌است.

موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی، مجموعه‌ای وابسته به نهاد ریاست جمهوری به عنوان یکی از مهم‌ترین نهادهای تصمیم‌ساز دردولت  به شمار می‌رود. این موسسه در حوزه‌های پژوهشی و آموزشی نیازهای معاونت‌های ریاست جمهوری را برآورده می سازد. این موسسه ضمن برگزاری دوره آموزشی کوتاه مدت برای مدیران دستگاه‌های اجرایی با حضور اعضای هیئت علمی و استادان مجرب در مقاطع کارشناسی ارشد در رشته‌های مهندسی سیستم‌های اقتصادی اجتماعی، حقوق خصوصی، مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی و مدیریت صنعتی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور نیز دانشجو می پذیرد. شایان ذکر است در مقطع دکتری نیز در رشته های حقوق خصوصی، علوم اقتصادی و مدیریت دولتی نسبت به جذب دانشجو از طریق آزمون سازمان سنجش آموزش کشور اقدام می کند. در سال‌های اخیر مسعود نیلی اقتصاددان ایرانی ریاست این موسسه را که به موسسه نیاوران نیز مشهور است ، به عهده داشت.

تصویرحکم رئیس دفتر رئیس جمهوری در ادامه می‌آید:

حکم محمد نهاوندیان