کدخبر: ۲۵۶۳۳۴ لینک کوتاه

آخرین مهلت ثبت نام درخواست کارت سوخت المثنی اعلام شد

اقتصادنیوز: شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران اعلام کرد که مالکان خودرو و موتورسیکلت تا شنبه (۲۴ آذرماه) مهلت دارند نسبت به ثبت درخواست کارت سوخت المثنی خود اقدام کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، افراد می توانند با مراجعه به سامانه خدمات دولت همراه به نشانی www.mob.gov.ir، نرم افزار خدمات دولت همراه و کد دستوری #4* و یا دفاتر پلیس + 10اقدام به درخواست برای صدور کارت سوخت المثنی خود کنند. 

در ماه های اخیر به علت افزایش نرخ دلار، اختلاف قیمت انواع سوخت در ایران و کشورهای همسایه به شدت افزایش یافته که این موضوع باعث رونق دوباره قاچاق شده است و همین امر دولت را بر آن داشته استفاده از کارت های سوخت را بار دیگر احیا کند.

«زیبا اسماعیلی» سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی دوشنبه گذشته به ایرنا گفته که تاکنون بیش از یک میلیون و 100 هزار نفر برای دریافت کارت سوخت المثنی ثبت نام کرده اند.

به گفته وی، تاکنون 200 هزار کارت سوخت مهاجر که روانه استان های مرزی شده اند، سوزانده و باطل شده اند. این کارت سوخت ها از استان های مختلف روانه استان های مرزی شده و در فرایند قاچاق سوخت مورد استفاده قرار می گیرد.