کدخبر: ۲۸۲۷۱۵ لینک کوتاه

پیش بینی سازمان هواشناسی از وضعیت بارش ها در کشور + جدول

اقتصاد نیوز: امروز رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید برای برخی استان های کشور پیش بینی می شود.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، امروز رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید در استان‌های خراسان شمالی، شرق سمنان، ارتفاعات گلستان، نیمه شمالی خراسان رضوی، بخش‌هایی از استان کرمان، نیمه شمالی سیستان و بلوچستان و خراسان شمالی پیش بینی می‌شود.

روز یکشنبه بارش پراکنده در نوار شمالی کشور در شمال استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، اردبیل و دامنه‌های شمالی البرز مرکزی و شمال خراسان رضوی و در ساعات بعد ازظهر برای استان‌های اصفهان، یزد و کرمان پیش بینی می‌شود.

روز دوشنبه در دامنه‌های البرز مرکزی در استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران، سمنان و دامنه‌های زاگرس مرکزی در استان‌های قم، مرکزی، اصفهان، چهار محال بختیاری، شرق کهگیلویه و بویر احمد، شمال فارس و دامنه زاگرس جنوبی در استان‌های کرمان، شمال هرمز گان و در استان سیستان و بلوچستان و یزد رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

همچنین روز‌های یکشنبه و دوشنبه به علت وزش باد شدید در شمال سیستان و بلوچستان پدیده گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

1 (1)

3 (1)

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند