کدخبر: ۲۸۳۶۳۹ لینک کوتاه

کشف ۶۴۲ کیلو مواد مخدر و ۶ میلیون نخ سیگار طی ۲۴ ساعت

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با تلاش ماموران انتظامی استان در ۲۴ ساعت گذشته ۶۴۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر و۶ میلیون و ۷۱۷ هزار نخ سیگار قاچاق کشف شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سردار عزیزالله ملکی عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مواد مخدر کشف شده شامل 598 کیلوگرم تریاک، 35 کیلو حشیش و 9 کیلوگرم سایر مواد است.
وی افزود: این مواد مخدر در شهرستان های میناب، بندرعباس و بشاگرد کشف شده و در همین راستا شش دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل مواد مخدر شناسایی و توقیف و هفت نفر قاچاقچی نیز دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی هرمزگان خاطرنشان کرد: در همین مدت زمان با تلاش ماموران انتظامی شهرستان بندرلنگه شش میلیون و 443 هزار نخ سیگار قاچاق کشف شد.
سردار ملکی تصریح کرد: در همین راستا پنج دستگاه خودرو حامل این کالاهای قاچاق توقیف و شش نفر نیز دستگیر شدند.
این مسوول انتظامی ارزش محموله های قاچاق کشف شده را بنا به نظر کارشناسان 12 میلیارد و600 میلیون ریال اعلام کرد.
سردار ملکی تصریح کرد: ماموران انتظامی شهرستان بستک نیز طی 24 ساعت گذشته 274 هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش یک میلیارد و 180 میلیون ریال کشف کردند.
وی ضمن تشکر از تعامل خوب مردم با نیروی انتظامی ،تأکید کرد: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند.
فرمانده انتظامی هرمزگان خاطرنشان کرد: از شهروندان خواستاریم تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک قاچاق مراتب را برای پیگیری در اسرع وقت به پلیس 110 اطلاع دهند.

این مطلب برایم مفید است