کدخبر: ۲۸۸۱۹۳ لینک کوتاه

دلیل افزایش قیمت محصولات کرمان موتور چه بود؟

اقتصاد نیوز: شرکت کرمان موتور در اطلاعیه ای ضمن بر شمردن دلایل افزایش قیمت محصولات خود در ماه های اخیر از ارائه مستندات افزایش قیمت به نهادهای ذیربط خبر داد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از عصر ایران؛ روابط عمومی شرکت کرمان موتور اعلام کرد: درج برخی اخبار در فضای مجازی مبنی بر گران کردن غیر متعارف خودروها توسط شرکت کرمان موتور، بدون آگاهی و تحقیق کافی و صرفاً جهت سیاه نمایی و اغراض خاص انجام پذیرفته است.

بنابر این گزارش، شرکت کرمان موتور وظیفه قانونی خود می داند به منظور آگاهی ملت عزیز ایران و مشتریان اعلام کند که افزایش قیمت صورت پذیرفته ناشی از افزایش قیمت بیش از 25 درصدی نرخ ارز نیمایی، افزایش قیمت خرید قطعات تولید داخل، افزایش هزینه های دستمزد و افزایش هزینه های حمل بوده که مستندات افزایش قیمت خودرو به نهاد های ذیربط ارایه شده است.

بدیهی است پیرو بیانات مقام معظم رهبری در خصوص سال 1398 که ملقب به سال رونق تولید شده است، شرکت کرمان موتور نیز تمامی تلاش خود را به منظور انجام امر مهم رونق تولید ملی در راستای اقتصاد مقاومتی و جلوگیری از ضایع شدن حقوق هزاران کارگر شاغل در این شرکت انجام داده است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند