کدخبر: ۲۹۱۷۲۰ لینک کوتاه

کاهش سهمیه آرد نانوایی‌های متخلف

اقتصادنیوز: فرماندار چادگان گفت: خرید نان با کیفیت جزو حقوق شهروندان است و نانوایانی که نان بی‌کیفیت تولید می‌کنند سهمیه آرد آنان کاهش می‌یابد یا قطع می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، عباس توکلی در جلسه شورای آرد و نان که صبح امروز (یکشنبه) در فرمانداری برگزار شد،گفت: فعالیت تمامی نانوایان دو شهر چادگان و رزوه به خصوص در ساعات صبح کنترل خواهد شد و در صورت مشاهده تخلف، سهمیه آرد آنان کاهش می‌یابد یا قطع خواهد شد.

وی با بیان اینکه خرید نان با کیفیت جزو حقوق مردم و شهروندان است، افزود: دولت سالانه مبالغ بسیار کلانی را به عنوان یارانه آرد و نان تخصیص می‌دهد تا مردم را تحت حمایت قرار دهد.
 
فرماندار چادگان اظهار کرد: نانوایان باید در پخت نان دقت زیادی کرده و نان با کیفیت با مشخصات استاندارد در اختیار شهروندان خصوصاً در ساعات صبح را قرار دهند.

توکلی با تأکید بر لزوم ساماندهی نانوایی‌های فعال در این شهرستان خواستار تشدید در نظارت و برخورد با واحدهای متخلف و خصوصاً بدون پروانه شد.

وی از تشکیل کارگروه متمرکز ویژه کنترل کیفیت نان از امروز خبر داد و گفت: با کنترل‌های محسوس و نامحسوسی که ظرف مدت محدود انجام می‌شود ظرف مدت کوتاهی در آینده قطعاً این حوزه در جهت جلب رضایت شهروندان ساماندهی خواهد شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند