کدخبر: ۲۹۲۷۲۲ لینک کوتاه

بوئینگ به قربانیان حادثه بوئینگ ۷۳۷ ۱۰۰ میلیون دلار غرامت پرداخت می کند

اقتصاد نیوز: بوئینگ حدود ۱۰۰ میلیون دلار کنار گذاشته است تا در طول سال‌های آینده به خانواده قربانیان ۲ حادثه سقوط هواپیماهای ۷۳۷ مکس، که روی هم رفته ۳۴۶ نفر را به کام مرگ فرو بردند، اعطا شود.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از مهر؛ شرکت هواپیماسازی بوئینگ حدود ۱۰۰ میلیون دلار کنار گذاشته است تا در طول سال‌های آینده به خانواده قربانیان ۲ حادثه سقوط هواپیماهای ۷۳۷ مکس، که روی هم رفته ۳۴۶ نفر را به کام مرگ فرو بردند، اعطا شود.

شرکت بوئینگ در بیانیه خبری خود منتشر کرد که خانواده‌هایی انتخاب می‌کنند این پرداخت‌ها را دریافت کنند، مجبور نیستند از حق خود برای شکایت از این هواپیماساز صرف‌نظر کنند. این ۱۰۰ میلیون دلار ارتباطی به قرامت‌هایی که ممکن است بوئینگ به افرادی که از این شرکت شکایت کرده‌اند پرداخت کند، نخواهد داشت.

مدیرعامل بوئینگ در بیانیه‌ای گفت: ما در شرکت بوئینگ به علت از دست رفت جان افراد در این دو حادثه متاسفیم و از دست رفتن جان این افراد همچنان در قلب‌ها و ذهن‌های ما سنگینی خواهد کرد. ما عمیق‌ترین هم‌دردی را با خانواده‌های قربانیان این حوادث ابراز می‌کنیم و امیدواریم این کمک اولیه بتواند برای آنها آسایش فراهم آورد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند