کدخبر: ۳۱۲۴۹۳ لینک کوتاه

وزیر صنعت: تاثیر بنزین بر بسیاری از کالاها ناچیز است

اقتصاد نیوز: رحمانی گفت: تاثیر بنزین بر بسیاری از کالا ناچیز است و تحت تاثیر شرایط روانی نباید اتفاقی در این باره بیفتد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از  میزان، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه ستاد تنظیم بازار اظهار کرد: بر اساس گزارشات مسئولان از بازار، هیچ گزارشی از افزایش قیمت نداشتیم.

وزیر صمت افزود: تشدید بازرسی‌ها با گشت‌های مشترک، با اتاق اصناف و تعزیرات صورت گرفته، اتاق‌های بازرگانی و تشکل‌ها نیز ورود خوبی به این موضوع داشتند و اعلام کردند، از مبدا تولید کالا اجازه افزایش قیمت نخواهند داد.

وی گفت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز در این زمینه فروش فوق العاده داشتند وتصمیم بر این است که این فروش‌ها با تخفیف ادامه یابد.

رحمانی ادامه داد: در حوزه بازار اصناف و اتحادیه مسئول اصلی و اولیه واحد‌های صنفی هستند و باید کنترل کنند.

وزیر صمت با اشاره به تمهیدات اولیه که صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: در انبار‌ها به وفورکالا وجود دارد و فعالیت اپراتور‌های نظارتی مانند ۱۲۴ درباره این موضوع مهم‌تر است.

وی با بیان اینکه بازرسی‌ها بیشتر شده و هرگونه گرانفروشی اجحاف به مردم است و باید در محل برخورد شود گفت: باید متخلفان با نصب بنر به مردم معرفی شوند.

وزیر صمت خاطرنشان کرد: تاثیر بنزین بر بسیاری از کالا ناچیز است و تحت تاثیر شرایط روانی نباید اتفاقی در این باره بیفتد.

رحمانی افزود: بخش‌هایی که در گذشته مجوز افرایش قیمت گرفتند همه لغو شده است و در حال حاضر حتی دستگاه‌های دولتی هم نباید تقاضای افزایش قیمت کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند