کدخبر: ۳۵۸۵۸۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
پرونده ۵۰ هزار مستأجر در کارتابل بانک‌ها/ پرونده 200 هزار  متقاضی آماده ارسال به سیستم بانکی

پرونده ۵۰ هزار مستأجر در کارتابل بانک‌ها/ پرونده ۲۰۰ هزار متقاضی آماده ارسال به سیستم بانکی

اقتصادنیوز : معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان "حدود ۵۰ هزار پرونده مستأجران در کارتابل بانک‌هاست" از اضافه شدن گروه‌های جدید به واجدان شرایط دریافت وام ودیعه خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، محمود محمودزاده در خصوص جدیدترین وضعیت پرداخت وام ودیعه مسکن به مستأجران اظهار کرد: بر اساس مصوبه پس از ثبت‌نام متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن امتیاز بندی شدند و به‌عنوان نمونه مستأجر کارگر دارای 3 فرزند و تحت پوشش نهادهای حمایتی بالاترین امتیاز را دارد.

پرونده 50 هزار مستأجر در کارتابل بانک‌ها/گروه‌های جدید مشمول وام ودیعه مسکن می‌شوند

وی با بیان این‌که برخی متقاضیان دو امتیاز ویک امتیاز دارند، افزود: امتیازبندی متقاضیان وام ودیعه انجام شده و تاکنون وام 130 پرونده پرداخت شده است.

وی با تاکید بر این‌که هیچ مشکلی در پروسه دریافت وام ودیعه برای مستأجران وجود ندارد و سرعت اجرای این برنامه مناسب است، تصریح کرد: هفته جاری گروه‌های جدید مشمول دریافت وام ودیعه مسکن خواهند شد که اطلاع‌رسانی‌‌های لازم در این‌باره انجام می‌شود.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی  با اعلام این‌که پرونده بیش از 200 هزار  متقاضی وام ودیعه مسکن آماده ارسال به سیستم بانکی است که به زودی این کار را انجام خواهیم داد، گفت: مطابق مصوبه مستأجران به صورت گروه، گروه به بانک معرفی می‌شوند.

محمودزاده با اشاره به این‌که پرونده حدود 50 هزار نفر در کارتابل بانک‌هاست، اضافه کرد: پیش بینی می‌کنیم در این مرحله به حدود 700 هزار مستأجر وام‌های 15 تا 50 میلیون تومانی ودیعه پرداخت شود.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند