کدخبر: ۱۵۴۳۴۴ لینک کوتاه

قلعه‌نویی: یادگار یکماه دیگر زمان می‌خواهد

به گزارش "ورزش سه"، امیر قلعه نویی درباره نارضایتی اش از چمن جدید ورزشگاه یادگار تبریز و مشکلات این چمن توضیحاتی را ارائه کرد که در ادامه می خوانید:

حقیقت را همیشه می گویم

 شما می دانید زبان قلعه نویی تلخ است اما همیشه واقعیت را می گوید. الان هم باید حقایقی را درباره این ورزشگاه مطرح کنم. پیمانکار این ورزشگاه قبلاً امتحانش را با کارهای خوبش در ورزشگاه هایی مثل نقش جهان، مشهد و دهکده المپیک پس داده بود ولی اینجا در تبریز یکسری داستان هایی پیش آمد که چمن اصلی را نیاوردند. همین مصادف شد با سرمای تبریز و تداخل کاری تا این مشکل پیش بیاید.

باید یکماه دیگر به یادگار زمان بدهیم

این هنر ایرانی است و در نهایت با پیگیری هایی که صورت گرفت، یک چمن دیگر را آوردند. من خودم ۱۲ سال شهرداریچی بودم و حتی در سفرم به هامبورگ آلمان، تعویض چمن را دیده بودم. برای همین اگر بخواهیم با نگاه بیت المال به این ماجرا نگاه کنیم، باید یک ماه دیگر به چمن ورزشگاه یادگار زمان داده شود.

می خواهند طرح های نیمه تمام را افتتاح کنند!

متاسفانه بعضی از مسئولان می خواهند طرح های نیمه تمام را افتتاح کنند. این اتفاق در سال های گذشته هم رخ داده است. حتی نزدیک به ۳،۴ هزار طرح هم که در حد ۲۰ درصد بوده است، افتتاح شده است.

بیت المال را درنظر بگیریم

در بحث ورزشگاه یادگار اگر بخواهیم منافع عمومی را در نظر بگیریم و به فکر بیت المال باشیم باید یک ماه دیگر به این چمن فرصت بدهیم. هرچند من از این ماجرا ضرر می کنم. اگر ما در یادگار بازی کنیم بالای ۴۰ هزار تماشاگر برای تشویق ما می آیند، ولی چون باید خدا را در نظر بگیریم، بهتر است بگذاریم بازی های ما در نیم فصل دوم در یادگار برگزار شود.

استفاده از یادگار در نیم فصل دوم

این هنر مسئولان و پیمانکار بود که چمن را از یک جای دیگر آوردند. حالا هم نظر من این است که استفاده مجدد از ورزشگاه یادگار به نیم فصل دوم موکول شود تا کیفیت زمین افزایش یابد. یک سری از شهرها هست که استادیوم ساخته اند ولی این استادیوم ها بلااستفاده مانده و نابود شده اند. اما یک سری از شهرها هم که فوتبال خیز است، استادیوم ندارد. ما در بحث ساخت استادیوم ها کار کارشناسی نکرده ایم.