کدخبر: ۱۵۵۵۰۸ لینک کوتاه

انصاری فرد در یک قدمی پاناتینایکوس و AEK

مهاجم ملی پوش و ایرانی باشگاه پانیونیوس تنها یک قدم با پیوستن به یکی از چهار قطب بزرگ فوتبال یونان فاصله دارد.

به گزارش "ورزش سه"، کریم انصاری فرد در دومین فصلی که پیراهن پانیونیوس را برتن می کند همچنان یکی از بهترین بازیکنان این تیم شناخته شده و با به ثمررساندن چهار گل و ساختن سه گل دیگر کلیدی ترین مهاجم در ساختار تهاجمی تیمش لقب گرفته است. عملکردی که او را در زمره بهترین های این فصل لیگ یونان قرار داده تا مورد توجه چند تیم بزرگ این کشور و همچنین هلند و بلژیک قرار بگیرد.

در شرایطی که طی هفته های گذشته شایعات زیادی در خصوص مقصد آتی این مهاجم ایرانی به گوش می رسید درخشش های ادامه دار انصاری فرد در خط حمله پانیونیوس باعث شد تا رسانه های معتبر یونان با قطعی دانستن جدایی این بازیکن در ژانویه از باشگاه فعلی او را خرید جدید باشگاه های پاناتینایکوس یا AEK معرفی کنند تا کریم راهی تیمی معتبرتر شود.

سایت sport24 یونان در گزارشی جالب کریم انصاری فرد را در بین چهار گزینه اصلی دو باشگاه پاناتینایکوس و AEK قرار داد و نوشت:« انصاری فرد 26 ساله با درخشش در ترکیب پانیونیوس حسابی توجه مدیران این دو باشگاه را به خود جلب کرده و شانس بالای 70 درصدی او برای پیوستن به یکی از این دو باشگاه قدیمی ثابت می کند این مهاجم ایرانی شاه ماهی نقل و انتقالات ژانویه یونان خواهد بود».

همچنین سایت contragr یونان هم در آخرین گمانه زنی ها در خصوص آینده انصاری فرد از قطعی بودن فروش این مهاجم با رقمی قابل توجه خبر داد و نوشت:« مارینوس اوزیندیس یکی از بهترین ایجنت های فیفا در فوتبال یونان در آخرین گمانه زنی های خود از کریم انصاری فرد مهاجم 4 گله پانیونیوس به عنوان خرید جدید باشگاه پاناتینایکوس نام برده است از همین رو باید طرفداران پانیونیوس خود را برای خداحافظی با ستاره ایرانی شان آماده کنند».

این در حالی است که برخی سایت های هلندی نیز همچنان بر حضور احتمالی کریم انصاری فرد در لیگ اردیویسه تاکید داشته و مدعی اند تیم هایی مثل فاینورد و اوترخت سخت در پی جلب نظر این مهاجم ایرانی هستند تا بلکه شانس خود را برای جذب او امتحان کنند اما با نگاهی به تمام اخبار و شایعات اخیر پیرامون مهاجم ایرانی به نظر می رسد پاناتینایکوس تیم قدیمی شهر آتن و همچنین AEK بخت نخست جذب کریم انصاری فرد باشند.