کدخبر: ۱۵۵۵۷۰ لینک کوتاه

۱۱ روز تا چوب حراج به ستاره‌های تیم قهرمان

استقلالی های خوزستان تنها ۱۱ روز فرصت دارند تا مطالبات بازیکنان خود را پرداخت کنند و در غیر این صورت با رفتن بازیکنان احتمال فروپاشی این تیم بسیار می شود.

به گزارش"ورزش سه"، استقلال خوزستان فصل قبل در میان تعجب همگان موفق شد جشن قهرمانی را در ورزشگاه غدیر اهواز و در کنار 50 هزار هوادار اهوازی برگزار کند.اما هنوز 10 روز از قهرمانی نگذشته بود که عبدالله ویسی اعلام کرد از میان پیشنهادهایش به سپاهان جواب مثبت خواهد گفت و بار سفر از این تیم را بست.تیمی که هنوز مالک آن مشخص نبود و اختلافات بین گروه ملی و بانک ملی آغاز شده بود.

پس از این اتفاقات و در پی تصمیم باشگاه سید سیروس پورموسوی به عنوان سرمربی انتخاب شد و او توانست اکثر ستاره های این تیم چون زهیوی، بیت سعید، طیبی، ماهینی، زبیدی، جانفزا، شیرزادی، کعبی، دورقی و ...را حفظ کند.

استقلال خوزستان لیگ را با تساوی برابر تراکتورسازی و سپس برد برابر استقلال تهران شروع کرد تا نشان دهد امسال نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد اما هرچه از لیگ گذشت نبود پوب و مشکلات مالی استقلالی های خوزستان بیش تر شد.با این وجود استقلال خوزستان تا اینجای لیگ با گرفتن 15 امتیاز موفق شده است در جایگاهدهم قرار بگیرد.

در میانه فصل یک برگ متمم قرارداد عجیب توسط مدیرعامل به بازیکنان داده شد، مدیرعامل که از آوردن پول در چند ماه قبل برای تیمش عاجز مانده بود به بازیکنان متممی داد که اگر آنها 50 درصد قرارداد امسال و مطالبات فصل قبلشان را نگیرند می توانند یک طرفه قراردادشان را فسخ کنند. اکنون که 11 روز تا آخرین بازی نیم فصل مانده هنوز خبری از پول و حل مشکلات مالی نشده است تا بازیکنان این تیم در فکر شاید سودای تیم دیگری را داشته باشند و البته تیم های دیگر به دنبال به خدمت اوردن ستاره های این تیم چون طیبی، زهیوی، بیت سعید و پورقاز و ... را باشند.

با تمام این اتفاقات فردا در کوالالامپور قرعه کشی لیگ قهرمانان امسال انجام می شود و معلوم خواهد شد استقلال خوزتسان باید برابر کدام تیم ها قرار بگیرد.

حال باید منتظر ماند و دید آیا مسئولان این تیم به مانند چند ماه گذشته نمی توانند پولی به تیم تزریق کنند یا مشکلات حل می شود. در صورت اینکه بازیکنان ستاره این تیم از استقلال خوزستان بروند نه تنها در آسیا زنگ تفریح خواهد شد بلکه شاید در لیگ برتر این تیم با تمام سرمایه انسانی اش از بین برود.