کدخبر: ۱۵۵۶۷۸ لینک کوتاه

هیجان‌زده هستم، در آسیا گروه ما خیلی سخت است

سرمربی تیم پرسپولیس گفت:‌هیجان زده شده ام چون در آسیا در گروه بسیار سختی قرار گرفتیم.

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ برانکو ایووانکوویچ در خصوص قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا گفت: درباره قرعه‌کشی یابد بگویم که خیلی هیجان‌زده شدیم چون یک گروه بسیار سختی نصیب ما شد.

وی ادامه داد: الهلال بهترین تیم عربستان است و الریان هم قهرمان قطر شده است. احتمالا تیم سوم الوحده امارات باشد اما این مسائل باعث نمی‌شود که هدف ما هیچ تغییر کند. هدف اول ما صعود به مرحله بعدی در گروه است.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره بازی با ذوب آهن هم اظهار داشت: بله به هر حال ما منتظر یک بازی سخت هستیم. به طور سنتی بازی ما مقابل ذوب‌آهن سخت است. مخصوصا که الان این تیم در فرم خیلی خوبی قرار دارد. نتایجی هم که اخیرا این تیم کسب کرده به خاطر بازی‌های باکیفیت این تیم بوده است.

برانکو در پاسخ به این سوال که اگر جمعه ذوب آهن را شکست دهد همه تیم‌های ایرانی را یک بار شکست داده‌،‌افزود: من به این مسائل فکر نکردم. به این مسائل هیچ توجهی ندارم. ما بازی به بازی جلو می‌رویم و بازی بعدی برای ما مهم است اما اگر برنده هم شویم خوشحال می‌شوم. آن هم نه به خاطر اینکه من برنده شدم بلکه به خاطر اینکه تیم نتیجه گرفته است.

وی درباره مصاحبه روز گذشته آرام‌طبع مبنی بر جدایی از این تیم و همچنین بحث وضعیت امید عالیشاه تصریح کرد: من و آرام‌طبع روز گذشته با هم صحبت کردیم. این یک توافق بین او و باشگاه خواهد بود. قبل از هر چیز باید ببینیم که کادر بازیکنان‌مان را چطور جمع می‌کنیم.آرام‌طبع بازیکن بسیار حرفه‌ای و باارزشی است اما مصدومیت او باعث بدشانسی او شد. از طرفی هم ربیع‌خواه خیلی خوب ظاهر شد. من هم نمی‌توانستم دست به ترکیب تیمم بزنم.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره نام دو بازیکن مدافعی که برای پیوستن به جمع سرخ‌پوشان به میان آمده،‌تصریح کرد: ما هر روز درباره جذب بازیکن صحبت می‌کنیم.

وی درباره اینکه آیا احتمال جدایی برخی بازیکنان و پیوستن بازیکنان جدید وجود دارد، تصریح کرد: هر اتفاقی امکان رخ دادنش وجود دارد.

برانکو درباره بازی با الهلال عربستان هم تصریح کرد: پرسپولیس با گذشته تفاوت کرده است اما باید بگویم که ما فقط در تهران با الهلال بازی نمی‌کنیم اما این مسائل برای ما مهم نیست. ما از اهداف خودمان کوتاه نمی آییم.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره سه بازی خارج از خانه این تیم در سه هفته اول لیگ قهرمانان آسیا هم اظهار داشت: این مسائل برای ما مهم نیست چرا که به هر حال بقیه بازی‌ها را در خانه انجام خواهیم داد.

وی درباره وضعیت محمد انصاری خاطرنشان کرد: من گفته‌ام که انصاری بازیکن پرسپولیس است و باشگاه باید درباره‌اش تصمیم گیری کند. اگر تصمیمی هم هست باشگاه باید بگیرد اما من به عنوان مربی با این موضوع مخالفم اما اگر باشگاه منافعی در این ببیند می‌تواند نظر خودش را اعلام کند و تصمیم دیگری بگیرد. من به تنهایی نمی‌توانم بگویم انصاری برود چون باید فردا چطور در چشم بازیکنان و هواداران نگاه کنم؟ اگر باشگاه تصمیم بگیرد که رفتن او به نفع باشگاه است این تصمیم را خواهد گرفت.