کدخبر: ۱۵۶۰۵۲ لینک کوتاه

این بلندگو صدای شما را به سه زبان ترجمه می کند!

شور و اشتیاق ژاپنی ها برای میزبانی المپیک ۲۰۲۰ به قدری است که نه فقط در حال تدارک زمینه های برگزاری بهتر مسابقات و رقابت های بین المللی هستند، بلکه برنامه های ویژه ای برای ارتقای کیفیت تکنولوژیک آن از هر جهت نیز دارند.

دیجیاتور؛ پس از آنکه چندی پیش شنیدیم برخی از کمپانی های ژاپنی مانند پاناسونیک و سونی قصد دارند هر طور که شده نمایشگرهایی غول پیکر با رزولوشن 8K برای المپیک تدارک ببینند، حالا کمپانی ساکن اوساکا از گجت جدیدی پرده برداشته که در نوع خود جالب توجه است.

پاناسونیک چندی پیش بلندگوی هوشمند جدیدی معرفی کرد که به نوعی به یک تلفن هوشمند مجهز بوده و به صورت همزمان و با بهره مندی از سرویس شبکه ابری، شنیده های زبان ژاپنی را به سه زبان انگلیسی، کره ای و چینی ترجمه کرده و پخش می کند.

این گجت به منظور بهره مندی در استادیوم ها و مراکز ورزشی المپیک 2020 توکیو توسعه یافته، اما یقیناً پلیس و و مراکز اداری و تجاری نیز می توانند از آن استفاده کنند.

گفتنی است کشور ژاپن سالیانه میزبان 20 میلیون توریست از سراسر دنیاست و با توجه به برنامه های تسهیل صدور ویزا و همینطور برگزاری المپیک، پیش بینی می شود این رقم تا پایان این دهه به 45 میلیون نفر برسد.