کدخبر: ۱۵۶۰۹۳ لینک کوتاه

ستاره اسکندری: تنوع تولید، نمایش خانگی را جذاب کرده است

بهترین بازیگر زن چهارمین جشنواره یاس گفت: شبکه نمایش خانگی به دلیل تنوع در تولید آثار، توانسته است جای خود را میان مخاطبان باز کند.

ستاره اسکندری که برای بازی در سریال «دندون طلا» به کارگردانی داوود میرباقری در چهارمین جشنواره بین المللی فیلم یاس برنده بهترین بازیگر زن شد، به خبرنگار سینمایی ایرنا، گفت: تا حدودی احساس می کردم بتوانم این جایزه را دریافت کنم، چون نقشی که در سریال دندون طلا داشتم، واقعا سخت پرکار بود. بهرحال از هیات داوران بسیار ممنون هستم که کار من را دیدند و مورد لطف خود قرار دادند.

وی در ادامه درباره اینکه خودش تا چه حد مخاطب سریال های نمایش خانگی است، گفت: سریال های نمایش خانگی را دنبال می کنم چون معتقدم آثار خوبی در این رسانه تولید شده است.

بازیگر فیلم سینمایی «فردا» با بیان اینکه خوشحالم رسانه نوپایی مثل نمایش خانگی توانسته در این مدت کوتاه جای خود را بین مخاطبان باز کند، افزود: نمایش خانگی مکمل سینما است و می تواند به فعالیت بیشتر هنرمندانی که کمتر فرصت بازی پیدا می کنند، کمک کند.

اسکندری با اشاره به اینکه نمایش خانگی به دلیل نزدیک بودن به تئاتر برایم جذاب است، گفت: تنوع تولید آثار در این حوزه زیاد است و این عامل هم به جذب مخاطب بیشتر کمک می کند.

این بازیگر تلویزیون افزود: شبکه نمایش خانگی نیازمند نگاه مسئولان فرهنگی است و باید از آن حمایت شود، از طرف دیگر رسالتی که نمایش خانگی دارد این است که باید راه را برای هنرمندان جوان و با استعداد باز کند تا بیشتر و بهتر بتوانند کار کنند و از این نظر سطح کارهای هنری ما نیز ارتقا پیدا خواهد کرد.

اسکندری جشنواره یاس را متفاوت خواند و گفت: امیدوارم این جشنواره در سال های آینده پویاتر و قدرتمندتر به کار خود ادامه دهد.