کدخبر: ۱۵۶۱۰۶ لینک کوتاه

فردا تهران برفی و بارانی است!

اداره کل هواشناسی استان تهران با اعلام اینکه آسمان امروز استان قسمتی ابری همراه با افزایش ابر و بارش پراکنده خواهد بود اعلام کرد: فردا(سه شنبه) با نفوذ سامانه در بعضی ساعات شاهد بارش برف و وزش باد در سطح استان خواهیم بود.

به گزارش روز دوشنبه اداره کل هواشناسی، برای بخش های جنوبی استان تهران در فردا بارش برف و باران پیش بینی می شود.

اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان استان در روز چهارشنبه را نیز کمی تا قسمتی ابری همراه با مه صبحگاهی پیش بینی کرده است.

دراین گزارش، کمینه و بیشینه دمای هوای تهران در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه به ترتیب (1- و 7)، (2- و 5) و (2- و 7) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.

همچنین اداره کل هواشناسی استان تهران با توجه به شرایط جوی استان و برودت هوا طی 48 ساعت آینده، از احتمال یخ زدگی معابر عمومی به ویژه بخش های شمالی استان در روز چهارشنبه خبر داده است.

همچنین درگزارش اداره کل هواشناسی به رانندگانی که در روز چهارشنبه قصد تردد در جاده های کوهستانی استان تهران را دارند توصیه شده که خودروی خود را به زنجیر چرخ و لوازم ایمنی زمستانی مجهز کنند.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با 10 درجه سانیتگراد و فیروزکوه با منفی 13 درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و سردترین مناطق استان طی 24 ساعت گذشته بودند.

* برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.