کدخبر: ۱۵۷۸۷۷ لینک کوتاه

پاسخ قالیباف درباره کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری

شهردار تهران در پاسخ به اینکه آیا در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کند یا خیر، گفت: ما همیشه گفته‌ایم وظیفه داریم کار کنیم، جایش مهم نیست.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف در حاشیه افتتاح سه پروژه عمرانی پایتخت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز یکی از پروژه‌های خوب و تأثیرگذار در مناطق محروم تهران افتتاح شد.

قالیباف خاطرنشان کرد: همه مردمی که به شهر تهران وارد و یا خارج می‌شوند از پروژه کاروانسرای سنگی 1 و 2 بهره‌مند خواهند شد که در بزرگراه‌های شهید حکیم، لشکری و بزرگراه فتح واقع شده است و امروز با تمامی رمپولک‌ها مورد افتتاح قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد:‌ ادامه بزرگراه شهید حکیم با دو کیلومتر از شهدای غزه به کاروانسرای سنگی متصل می‌شود.

شهردار تهران هزینه ساخت پروژه‌های کاروانسرای سنگی 1 و 2 را 200 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت:‌در منطقه 3 نیز پروژه گردش به راست چمران مورد بهره‌برداری قرار گرفت که مردم با این پروژه برای دسترسی نیایش به چمران نیاز نیست از پارک‌وی و ترافیک آن عبور کنند.

قالیباف در مورد 55 پروژه باقی‌مانده در شهر تهران و محدویت‌های مالی موجود نیز اظهار داشت: ما قولی که می‌دهیم قول ما محسوب می‌شود و نباید بهانه بیاوریم. البته باید دولت به تعهدات خود نیز عمل کند و از ظرفیت‌های قانونی و موجود نیز استفاده کنیم تا کارها انجام شود.

وی گفت: در مترو قول دادیم و با تمام مشکلات، تحریم‌ها و عدم حمایت‌ها به قول خود عمل کردیم که با سرعت بیشتری کارها انجام شد.

شهردار تهران در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی براینکه آیا در انتخابات ریاست جمهوری آتی کاندید خواهد شد، گفت: ما همیشه گفته‌ایم وظیفه داریم کار کنیم، جایش مهم نیست.