کدخبر: ۱۵۸۹۴۱ لینک کوتاه

فیضی: ذوب آهن صدرنشین لیگ برتر می شود

مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت:تیم ما مقابل سایپا از انگیزه بالایی برای پیروزی برخوردار است و با برد در این بازی صدرنشین لیگ برتر فوتبال خواهیم شد.

یاسر فیضی در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛در خصوص دیدار امروز تیم های سایپا و ذوب آهن اصفهان اظهار کرد:با وجود اینکه تیم سایپا اکنون در قعر جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد اما به نظرم کار آسانی پیش رو نداریم اما مقابل شاگردان حسین فرکی از انگیزه بالایی برای پیروزی برخوردار هستیم.

وی همچنین در مورد احتمال حضورش در ترکیب اصلی ذوب آهن برابر سایپا عنوان کرد: خوشبختانه در بازی مقابل سیاه جامگان موفق به گلزنی شدم و پاسخ اعتماد کادرفنی را به خوبی دادم، حضورم در ترکیب اصلی تیم بستگی به نظر سرمربی دارد و امیدوارم در صورت صلاحدید کادرفنی برای ذوب آهن به میدان بروم.

فیضی با اشاره مدعیان اصلی قهرمانی لیگ شانزدهم گفت: به نظر من تیم های ذوب آهن، پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر هستند، شاید پرسپولیس و تراکتورسازی نسبت به تیم ما بازیکنان معروف تری داشته باشند اما همان طور که می دانید ذوب آهن تنها تیمی بود که توانست برابر پرسپولیس به پیروزی برسد و ما امیدواریم در هفته های آینده فاصله خود را با دو تیم صدرنشین جدول کمتر کنیم.