کدخبر: ۱۵۸۹۷۵ لینک کوتاه

علت حذف مالزی از میزبانی پرسپولیس برابر الهلال عربستان

باشگاه پرسپولیس به علت مسائلی مالزی را از گزینه های میزبانی خود برابر تیم الهلال عربستان حذف کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در حالیکه مسئولان عربستانی مدعی هستند که باشگاه پرسپولیس به صورت عمدی زمین بد مالزی انتخاب کرده است اما ماجرا به صورت دیگری است.

باشگاه پرسپولیس دو ماه پیش چند کشور را به عنوان میزبان بازیهای این تیم برابر الهلال عربستان در  لیگ قهرمانان آسیا به فدراسیون فوتبال معرفی کرد که مالزی هم یکی از گزینه های سرخپوشان پایتخت بود .البته سرخپوشان پایتخت بعد از بررسی همه جانبه به علت دوری مسافت و هزینه های بالا تصمیم گرفتند که مالزی را از لیست گزینه های خود خارج کنند.

در حال حاضر تاشکند، عمان و امارات به عنوان گزینه های میزبانی پرسپولیس برای بازی با نماینده عربستان در لیگ قهرمانان آسیا به شمار می آیند.

پندار خمارلو مدیر رسانه ای پرسپولیس درباره این مطلب گفت: برگزاری بازی با تیم عربستان در امارات اولویت اول ما بود اما به علت مسائلی تصمیم گرفتیم که عمان را به عنوان کشور میزبان بازی با تیم عربستانی انتخاب کنیم. به هر حال ما هواداران زیادی در عمان داریم که برای تشویق تیم محبوبشان به ورزشگاه می آیند و از این لحاظ مورد حمایت آنها هستیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: کشور میزبان بازی با تیم الهلال عربستان  هنوز مشخص نشده است و ما منتظر تصمیم مسئولان فدراسیون فوتبال هستیم تا تکلیف محل این بازی مشخص کنند.