کدخبر: ۱۵۹۸۵۲ لینک کوتاه

نخستین سیستم فوق امنیتی کشور رونمایی شد

نخستین سیستم فوق امنیتی هوشمند والعصر به همت محققان کشورمان به منظور ارتقای امنیت در شرایط تهدید رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نخستین سیستم فوق امنیتی و هوشمند والعصر هم‌اکنون به همت یکی از مخترعین و محققین ایرانی به نام نادر شریفی پس از 2 سال تحقیق و بررسی مداوم سرانجام امروز در حاشیه برگزاری همایش علم و امنیت در تالار کتابخانه ملی ایران با حضور مقامات ارشد کشوری و لشگری رونمایی شد.

سیستم فوق در اماکن خاص و پرتردد همچون بانک‌ها و به منظور ارتقاء امنیت جانی و مالی در شرایط تهدید و سرقت مسلحانه، زورگیری و گروگانگیری و حتی برای مواجه با حملات تروریستی و خرابکارانه طراحی شده است.

سیستم فوق امنیتی والعصر قابلیت محافظت از مکان‌های مختلف همانند فضاهای امنیتی ساختمانی، موزه، بانک، هتل، جواهر فروشی، صرافی، خزانه، اتاق امن و هر سازه و ساختمان مورد نیاز به حفاظت اعم از دولتی، نظامی و یا دیپلماتیکی را دارد که در معرض حملات تروریستی، سرقت مسلحانه و یا تجاوز قرار دارند.

گفتنی است؛ ترویج امنیت پایدار برای عموم مردم و فراهم کردن بالاترین میزان امنیت مهمترین مولفه هر کشوری به شمار می‌آید و به همین منظور سیستم فوق امنیتی والعصر متشکل از تکنولوژی ترکیبی جدید در سیستم الکترومگناتیک و مکانیکال است.