کدخبر: ۱۶۰۹۴۶ لینک کوتاه

تلگرام با ساعت هوشمند سازگار شد!

برنامه گپ تلفن همراه تلگرام با سیستم عامل اندروید ویر۲ سازگار شده و از این پس می توان آن را بر روی ساعت های هوشمند هم نصب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اندروید هدلاینز، طراحان این برنامه به فاصله کوتاهی بعد از اعلام پشتیبانی اندروید ویر ۲ از برنامه های مختلف نرم افزاری، نسخه ای از آن را عرضه کردند که با ساعت های هوشمند سازگاری داشته باشد.

علاقمندان می توانند با مراجعه به فروشگاه گوگل پلی بدون پرداخت هزینه، برنامه یاد شده را بارگذاری و نصب کنند. دسترسی به سوابق گفتگوها و پاسخ سریع به پیام های ارسالی به صورت متنی و صوتی در این نسخه از تلگرام هم ممکن است.

همچنین در این نسخه از تلگرام می توان از انواع شکلک و برچسب برای پاسخگویی استفاده کرد و کاربران می توانند به طور مستقیم و از داخل محیط ساعت گروه هایی را برای گفتگو ایجاد کنند.

تمامی کاربرانی که از سیستم عامل اندروید ویر ۲ بر روی ساعت های هوشمند خود استفاده می کنند، می توانند این نسخه از برنامه تلگرام را بر روی ساعت های خود نصب کنند.

در این نسخه از تلگرام می توان از برخی تم ها یا پوسته ها هم برای جذاب تر شدن چهره برنامه استفاده کرد، هر چند تعداد آنها محدود است. باید منتظر ماند و دید تا چه حد از این نسخه تلگرام استقبال خواهد شد.