کدخبر: ۱۶۰۹۵۱ لینک کوتاه

بازی دو سر باخت فوتبال ایران با کی‌روش

در فدراسیون فوتبال هم تقریبا کسی نمی‌داند چه اتفاقی قرار است از سوی سرمربی تیم‌ملی رقم بخورد!

به گزارش خبرآنلاین؛در ادامه چالش‌های فراوانی که کارلوس کی‌روش اخیراً با فوتبال ایران پیدا کرده و در آستانه دیدارهای حساس تیم ملی در مقدماتی جام جهانی، هر روز خبر تازه‌ای درباره ماندن یا رفتن مرد پرتغالی نیمکت تیم ایران به گوش می‌رسد. کی‌روش طی این مدت زیاد حرف از رفتن زده اما فدراسیون مخالفت جدی خودش را اعلام کرده و او هم ماندنی شده است. این در حالی است که این روزها کمتر کسی است که نداند کارلوس مثل قبل، عطش کار در تیم ملی را ندارد و همین موضوع باعث شده پیشنهادهای جدیدی هم دریافت کند.

در تازه‌ترین اتفاق، مجله فرانس فوتبال، گزارشی درباره پیشنهاد تیم ملی فوتبال ساحل‌عاج به کی‌روش نوشته است. تیم ملی فوتبال ساحل‌عاج در رقابت‌های جام ملت‌های آفریقا ۲۰۱۷ گابون نمایش خوبی نداشت و در نهایت در دور نخست این رقابت‌ها حذف شد تا دوسیر، سرمربی این تیم از سمتش برکنار شود. فدراسیون فوتبال ساحل‌عاج در این راستا گزینه‌هایی را برای جانشینی میشل دوسیر مطرح کرده است که یکی از آنها کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی کنونی تیم ملی ایران است. فرانس فوتبال درباره کی‌روش نوشته که او سابقه مربیگری در تیم ملی آفریقای جنوبی را در کارنامه خود دارد.

این خبر البته زمانی اهمیت پیدا می‌کند که به حرف‌های جدید امیر عابدینی دقت شود. او گفته کی‌روش شرطی درباره یا من یا برانکو برای فوتبال ایران نگذاشته. او خیلی با فدراسیون منطقی است و...

حرف هایی عجیب از سوی مردی که بخش ابتدایی دعواهای زمستانی کی روش و فوتبال ایران به خاطر رفتار و مصاحبه هایش آغاز شد. کی روش با همین قهر و دلخوری ها فعلا تا قبل از روزهای منتهی به عید ، تهران نمی ماند. دو بازی نوروزی تیم ملی هم هر نتیجه ای در پی داشته باشد ، بی شک گناهش گردن او نیست و یک بازی دو سر باخت برای فوتبال ایران رقم خورده است! نوعی از تعامل که حاصل حرف های نسنجیده گروهی از اطرافیان فدراسیون است. مربی می توانست طبق برنامه اش پیش برود اما همه چیز حالا به هم ریخته او اصلا ایران نیست!