کدخبر: ۱۶۵۷۳۲ لینک کوتاه

تدابیر ترافیکی پلیس راهور برای برگزاری جشن قهرمانی پرسپولیس

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ به تشریح تمهیدات ترافیکی بازی پرسپولیس – پدیده پرداخت.

تدابیر ترافیکی پلیس راهور برای برگزاری جشن قهرمانی پرسپولیسسرگرد علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور  تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: با توجه به بازی پرسپولیس – پدیده و جشن قهرمانی سرخ پوشان در پایان بازی، پلیس راهور تدابیر ترافیکی را پیش بینی کرده است.

 

وی با اشاره به حجم بالای بار ترافیکی خروج از تهران در روزهای چهارشنبه افزود: امروز با توجه به ازدحام جمعیت تماشاگران برای بازی فوتبال و جشن قهرمانی ترافیک سنگین تر می‌شود، به همین منظور به تماشاگران توصیه می کنیم که از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به ورزشگاه آزادی استفاده کنند.

سرگرد شریفی ادامه داد: هیچ گونه ممنوعیت تردد و توقف در طول برگزاری بازی نداریم؛ همچنین تمام عوامل پلیس تا پایان بازی و خاتمه جشن قهرمانی و خروج کامل هواداران فوتبال در محل حضور دارند.

 

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور  تهران بزرگ در پایان مطرح کرد: موتورسواران از کلاه ایمنی استفاده کنند و ترک نشین اضافه سوار نکنند و خودروهای سواری در محل های ممنوعه پارک نکنند، چرا که توسط چرثقیل از محل خارج می شوند.