کدخبر: ۱۶۵۷۳۸ لینک کوتاه

کندوان جمعه یک طرفه می شود

پلیس راه نیروی انتظامی با اعلام برنامه محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه ، تاکید کرد که جاده کندوان از عصر جمعه تا ۱۱ شب همان روز یک طرفه می شود .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای اصلی مازندران به پایتخت از ساعت 12 امروز چهارشنبه شروع شد و تا 6 بامداد روز شنبه دوم اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

در این مدت تردد هر نوع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

** محور چالوس - کرج

- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 23 روز جمعه اول اردیبهشت از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 الی 23 همین روز از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

- تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از محور کرج – چالوس ممنوع است.

** محور هراز

- تردد تمامی تریلرها در محور هراز ممنوع است .

- تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روز چهارشنبه سی ام فروردین و همچنین از ساعت 8 الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه ( سی و یکم فروردین و اول اردیبهشت ) از محور هراز ممنوع است.

** محور فیروزکوه

- تردد تمام تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 22 روز جمعه اول اردیبهشت از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

** وضعیت جوی

براساس پیش بینی هواشناسی سیاه بیشه در حال حاضر هوای جاده کندوان نیمه ابری و دمای آن نیز 15 درجه می باشد.

همچنین هوای روز پنجشنبه در این جاده نیمه ابری در بعد ازظهر ابری اوایل شب رگبار باران و روز جمعه نیز نیمه ابری دربعدازظهر ابری همراه با بارش پراکنده پیش بینی شده است.