کدخبر: ۱۶۹۰۸۰ لینک کوتاه

معرفی جامع‌ترین اپلیکیشن بارداری

اگر مسئولیت حساس فرزنددار شدن را پذیرفته‌اید، ملزم به رعایت نکاتی هستید که ممکن است در جریان برخی از آن‌ها نباشید. با استفاده از برنامه‌ای که نقد و بررسی آن پیش روی شماست، به نکته و راهنمایی‌های مفید و کارآمدی دسترسی خواهید داشت. پس ما را در نقد و بررسی اپلیکیشن بارداری همراهی کنید.

موبنا – بارداری با الگو برداری از ۶۰ برنامه مشابه خارجی و تطبیق آن‌ها با فرهنگ و شرایط جامعه، و همچنین بهره برداری از معلومات و تجربیات متخصصین مامایی، نکات بسیار کاربردی را به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. جهت دانلود این نرم افزار می‌توانید از طریق مارکت اندرویدی کافه بازار اقدام کنید.

نگاهی به برنامه

برنامه بارداری تنها حدود ۴ مگابایت از حافظه شما را اشغال می‌کند، بنابراین بابت نصب نرم افزار چندان معطل نخواهید شد. رابط کاربری از گرافیک جذاب و ظاهری زیبا تشکیل شده است.

اطلاعات و امکانات موجود در برنامه به وسیله دسته‌هایی همچون «ورزش، تغذیه، هفته به هفته، چک لیست، تاریخ زایمان، قد و وزن، انتخاب نام، خاطرات و یاسمین» از هم تفکیک شده‌اند که در ادامه به بررسی هر یک خواهیم پرداخت.

ورزش: ورزش نه تنها برای مادران مناسب است، بلکه برای جنین نیز مفید خواهد بود؛ با استفاده از این بخش ورزش‌های موثری مرتبط با این دوران در اختیارتان قرار می‌گیرند.

تغذیه: آن چه مادر در دوران بارداری می‌خورد، قطعا بر رشد و سلامت جنین نیز تاثیرگذار است؛ از طریق این بخش نکاتی پیرامون مواد غذایی مفید و مضر در دوران بارداری در اختیار مادران قرار داده می‌شوند.

هفته به هفته: اطلاعاتی پیرامون علائم و نشانه‌ها و همچنین وضعیت کودک در هفته‌های بارداری از طریق این قسمت در اختیار کاربران قرار داده می‌شوند.

چک لیست: با استفاده از این قابلیت می‌توانید مطالب مورد نظر خود را تیک دار کرده تا توجه بیشتری بدان داشته باشید و در واقع همیشه در دسترس‌تان باشد.

 

بارداری

تاریخ زایمان: با استفاده از این آیکون قادر خواهید بود تاریخ دقیق زایمان خود را مشاهده کنید.

قد و وزن: وزن و ارتفاع جنین در هفته‌های بارداری تغییر پیدا می‌کند؛ این قسمت از برنامه با تشبیه مشخصات کودک  به میوه‌های مختلف، شکل ظاهری او را برایتان شبیه سازی می‌کند.

انتخاب نام: اگر تا کنون موفق به انتخاب نام فرزند خود نشده‌اید، این آیتم نام‌های زیبایی را به همراه معانی آن‌ها در  اختیارتان قرار می‌دهد.

خاطرات: هر مادری در دوران بارداری خود خاطرات بسیار زیبایی دارد؛ اپلیکیشن بارداری این امکان را به شما می‌دهد تا  خاطرات خوش بارداری خود را آرشیو کرده تا همیشه در دسترس‌تان باشند.

یاسمین: جهت بهره برداری از مشاوره خرید سیسمونی می‌توانید به این بخش از برنامه مراجعه کنید.

در ادامه به بررسی نقاط قوت و ضعف این برنامه کاربردی خواهیم پرداخت.

 

نقاط قوت:

• رابط کاربری زیبا و کم حجم

• ارائه اطلاعات کامل و جامع به صورت کاملا رایگان

• دسته بندی اطلاعات جهت سهولت در دسترسی کاربران

• امکان آرشیو خاطرات

• امکان انتخاب نام نوزاد

 

نقاط ضعف:

• عدم امکان ایجاد صفحه اختصاصی

• عدم امکان اشتراک گذاری مطالب با دوستان از طریق شبکه‌های اجتماعی

 

برنامه بارداری موفق به کسب بیش از پنجاه هزار دانلود از طریق مارکت کافه بازار شده است. شما نیز با نصب این نرم افزار پرطرفدار، از قابلیت‌های بسیار کارآمد آن بهره ببرید.