کدخبر: ۱۷۰۵۹۵ لینک کوتاه

چرا عدد«۶» بی خیال استقلالی ها نمی شود!؟

تماشاگران پرسپولیس همیشه برای کری خواندن مقابل هواداران استقلال از عدد ۶ استفاده می کنند. این به آن دلیل است که دربی سال ۱۳۵۲ دو تیم با نتیجه ۶بر۲ به سود پرسپولیس به پایان رسیده بود. اما عدد «۶» اخیرا دو بار دیگر هواداران و بازیکنان این تیم را آزار داده است.

به گزارش سایت ورزش نویس، بعد از باخت سنگین و دور از انتظار استقلال به العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا که با نتیجه 6بر1 به ثبت رسید، هواداران این تیم بسیار آزرده خاطر شدند چرا که دوباره یادآور باخت سنگین آنها به پرسپولیس بود. اما هواداران استقلال در حالی که هنوز در شوک این 6 گل بودند یک بار دیگر عدد«6» کابوس آنها شد چرا که در لیست جدید تیم ملی در حالی که 6 بازیکن از پرسپولیس به اردو دعوت شده اند از استقلال هیچ بازیکنی برای بازی با ازبکستان دعوت نشده است. این موضوع می تواند اثرات روحی روانی عمیقی را بر روی هواداران و بازیکنان استقلال بگذارد. 

به نظر می‌رسد عدم دعوت بازیکن از استقلال به تیم ملی به خاطر بازی بد این تیم در برابر العین و هم چنین شکست سنگینی است که این تیم در برابر العین متحمل شده و طبیعتا هم اکنون بازیکنان این تیم از نظر روحی و روانی شرایط خوبی ندارند و کی‌روش با درک این موضوع تصمیم گرفته به آنها استراحت بدهد تا ریکاوری روحی و روانی کنند.